En
استیکر عید نوروز

استیکر عید نوروز

حجم:۱۰.۱ مگابایت
نسخه: ۲.۱(۱۳۹۳/۱۲/۲۵)
کاربردی
۴.۳۷
۱۹
۳
هزار
دانلود
استیکر عید نوروز #1
استیکر عید نوروز #2
استیکر عید نوروز #3
استیکر عید نوروز #4
استیکر عید نوروز #5

   توضیحات

‏‏(( حتما توجه داشته باشید که استیکرها به صورت تصویر ارسال میشوند و امکان اینکه به استیکرهای برنامه ها اضافه شوند وجود ندارد . ))

‏در این برنامه گلچینی شامل بیش از 450 عدد استیکر زیبا و متنوع و به صورت' فارسی' برای شما فراهم شده که در حدود 2 ماه برای جمع آوری و درست کردن این استیکرها زمان گذاشته شده که میتوانید در سایر برنامه ها و گروه ها و چت ها مثل وایبر، لاین ، تانگو ، واتس اپ ، بیتاک و غیره از آن ها استفاده کنید .

‏این برنامه شامل 16 گروه استیکر می باشد که هر گروه شامل کلی استیکر مربوط به آن قسمت است .
‏استیکرهای با موضوعات : حاجی فیروز و ننه سرما ، فوتبالی ها ، عمو نوروز، باب اسفنجی ، کارت پستال شعرنوروز ، بن تن ، تام و جری ، کارت پستال عیدانه ، چهار شنبه سوری ، عاشقانه ، حیوانات ، گل ، کمدین ها ، بز و گوسفند ، دعای سال تحویل و سفره هقت سین .

‏حتما می دونید که امسال سال بز یا گوسفنده ، دلت میخواد دوستاتون روغافلگیر کنی و بخندونی پس دست به کار شو و از استیکر های مربوط به این سال استفاده کن یا اینکه برای دوستانت شعرهایی رو بفرست که به نوروز مربوط میشن .

‏تمام استیکر ها دارای کیفیت عالی و حجم پایینی هستند تا برای شما عزیزان ایجاد مشکل نکنه .

‏نحوه استفاده: با لمس هر استیکر لیست برنامه های نصب شده روی گوشی شما نشان داده می شود و با انتخاب برنامه دلخواه وارد آن برنامه شده و با انتخاب مخاطب موردنظر(و یا گروه موردنظر) استیکر ارسال می شود .

‏سال خوب و خوشی داشته باشید .

   دسترسی های نرم افزار

  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • خواندن حافظه گوشی
  • اینترنت
  
۱۹
  
۴.۳۷
میترا
۱۳۹۶/۰۱/۰۸
اصلا خوب نیست
  
Ehsan.za
۱۳۹۴/۱۲/۰۸
بد نیس
  
علی 1382
۱۳۹۴/۰۴/۰۵
بدنیست دوستاره مناسبه
‎−۱