خانه برنامه سرگرمی
نسخه۱.۰۳
آخرین بروزرسانی۹۴/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۷
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده App4You Group

‏‏این برنامه برای کاربرانی تهیه شده است که از سه برنامه وایبر ، لاین و بی تاک استفاده میکنند و قصد ذخیره عکس پروفایل دوستان خود را دارند .

‏برای ذخیره عکس پروفایل دوستان ( عکسی که در مقابل کانتکت نشان میدهد ) در 3 برنامه ذکر شده نیاز به خرید برنامه های کمک وایبر ، کمک لاین و کمک بی تاک است که قیمت هر کدام 1600 تومان است و جمعا 4800 تومان میشود .

‏اما توسط این برنامه ( کمک سه کاره ) ، با قیمت 2000 تومان ( کمتر از نصف مبلغ ذکر شده ) ، میتوانید سه برنامه کمک وایبر ، کمک لاین و کمک بی تاک را در یک برنامه داشته باشید .

‏از مزایای دیگر این برنامه این است که حجم کمتری را از حافظه دستگاه شما اشغال میکند ( بجای نصب سه برنامه ، یک برنامه نصب میشود )

‏برای ذخیره عکس و فیلمهای برنامه اینستاگرام میتوانید از برنامه کمک اینستاگرام استفاده کنید .

‏نکته مهم : در صورتیکه سه برنامه وایبر ، لاین و بی تاک بر روی دستگاه شما نصب است و قصد ذخیره عکس مخاطبان این سه برنامه را دارید ، استفاده از این برنامه به شما توصیه میشود ، اما اگر به تنهایی یکی از برنامه های وایبر ، لاین و بی تاک را دارید ، میتوانید بر اساس نیاز از برنامه کمک وایبر ، کمک لاین یا کمک بی تاک استفاده کنید که قیمتش کمتر از برنامه کمک سه کاره میباشد .

‏امکانات برنامه :

‏عکسهای وایبر ( Viber ):

‏توسط این قسمت از برنامه ، تصاویر مخاطبین که در برنامه وایبر قابل نمایش است را ذخیره نمائید..

‏برنامه وایبر با بیش از 200 میلیون کاربر در سراسر جهان ، محدودیت دانلود عکس مخاطبین خود را داشته که امکان استفاده از آن عکسها بعنوان عسکها مخاطب گوشی و یا ارسال عکسها فراهم نبود که توسط برنامه کمک وایبر ، این امکان فراهم گردید.

‏در این برنامه ، در صورتیکه مخاطبین وایبر شما ، دارای عکس باشند ، این عکسها در لیستی به نمایش در خواهدآمد و امکان ذخیره آنها وجود دارد .

‏محل ذخیره فایلها در حافظه دستگاه در پوشه Viber_Contact_Images

‏لازم به ذکر است که فقط عکس مخاطبین نمایش داده میشود و نام یا اطلاعات دیگر آنها ، غیر قابل نمایش است.

‏امکانات برنامه :

‏فعال نمودن هشدار دریافت عکس جدید ( 5 دقیقه پس از اینکه مخاطبین وایبر شما ، عکس پروفایل خود را عوض کنند ، پیامی در روی گوشی شما ظاهر میشود و به شما اعلام مینماید که برنامه کمک وایبر عکس جدیدی دریافت کرده است و میتوانید با کلیک بر روی این پیام ، مستقیم وارد برنامه کمک وایبر شوید و عکس جدید را مشاهده نمائید )

‏این پیام میتواند همراه با صدا و ویبره و یا بدون صدا و ویبره باشد .

‏میتوانید این پیام را فعال یا غیر فعال نمائید.

‏عکسهای بی تاک ( BeeTalk ):

‏توسط این قسمت از برنامه ، تصاویر پروفایل کاربرانی که به برنامه بی تاک ارسال نموده اند را ذخیره نمائید.

‏برنامه بی تاک با بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان ، محدودیت دانلود عکس مخاطبین خود را داشته که امکان استفاده از آن عکسها بعنوان عسکها مخاطب گوشی و یا ارسال عکسها فراهم نبود که توسط برنامه کمک بی تاک ، این امکان فراهم گردید.

‏در این برنامه ، در صورتیکه کاربران مورد نظر ، دارای عکس پروفایل باشند ، این عکسها در لیستی به نمایش در خواهد آمد و امکان ذخیره آنها وجود دارد .

‏محل ذخیره فایلها در حافظه دستگاه در پوشه Beetalk_Contact_Images

‏لازم به ذکر است که فقط عکس مخاطبین نمایش داده میشود و نام یا اطلاعات دیگر آنها ، غیر قابل نمایش است.

‏عکسهای لاین( Line ) :

‏توسط این قسمت از برنامه ، تصاویر مخاطبین که در برنامه لاین قابل نمایش است را ذخیره نمائید.

‏برنامه لاین با بیش از 34 میلیون کاربر در سراسر جهان ، محدودیت دانلود عکس مخاطبین خود را داشته که امکان استفاده از آن عکسها بعنوان عسکها مخاطب گوشی و یا ارسال عکسها فراهم نبود که توسط برنامه کمک لاین ، این امکان فراهم گردید.

‏در این برنامه ، در صورتیکه مخاطبین لاین شما ، دارای عکس باشند ، این عکسها در لیستی به نمایش در خواهدآمد و امکان ذخیره آنها وجود دارد .

‏محل ذخیره فایلها در حافظه دستگاه در پوشه Line_Contact_Images

‏لازم به ذکر است که فقط عکس مخاطبین نمایش داده میشود و نام یا اطلاعات دیگر آنها ، غیر قابل نمایش است.

‏هدف از این برنامه استفاده از تصاویر مخاطبین وایبر ، لاین و بی تاک بعنوان عکس مخاطب در دفتر تلفن است .

‏بدیهی است هر گونه سوء استفاده از تصاویر ذخیره شده برنامه , هتک حریم خصوصی افراد تلقی شده و مسئولیت آن بعهده شخص استفاده کننده میباشد

‏(((( بسیار مهم ))))

‏اگر استفاده از برنامه هایی همچون وایبر ، تانگو ، لاین ، واتس آپ و غیره بدون اطلاع و آگاهی های لازم صورت گیرد نه تنها برای کاربران فرصت های جدید و ارتباطات ارزان و آسان را ایجاد نخواهد کرد بلکه منجر به شکل گیری تهدیدهای جدید در حوزه امنیتی و اخلاقی خواهد شد.

‏البته نباید این مسئله را از نظر دور داشت که هیچ کدام از عرصه های موجود در فضای مجازی به خودی خود تهدید محسوب نمیشوند.در واقع باید گفت تهدید در فضای مجازی زمانی متولد خواهد شد که از فرصت های نهفته در آنها به درستی و با آگاهی های لازم استفاده نشود

‏حریم خصوصی و محرمانگی اطّلاعات شخصی، یکی از مهم‌ترین و جنجالی‌ترین مباحثی است که از ابتدای همگانی شدن اینترنت و بعدتر با ظهور و بروز شبکه‌های اجتماعی وجود داشته‌است. تقریباً هیچ کسی پیدا نمی‌شود که بخواهد اطّلاعات شخصیِ فردی و خانوادگی خود را به راحتی در اختیار دیگران بگذارد.

‏بدیهی است برای اینکه عرصه های مختلف فضای مجازی همچون شبکه های اجتماعی و یا ابزارهای تلفن همراه منجر به بروز تهدیدهای جدید در حوزه امنیتی و اخلاقی نشوند،باید آموزش های لازم به کاربران آنها داده شود تا از وقوع مشکلات بعدی جلوگیری شود.

‏متأسفانه، بررسی‌ها نشان می‌دهد که حضور بسیاری از کاربران ایرانی در فضای شبکه‌های اجتماعی، با مخاطراتی در رابطه با تهدید حریم خصوصی آنان مواجه است و سهل‌انگاری این دسته از کاربران، گاه صدمات و لطمات جدّی بر آنان وارد کرده‌است.

‏برنامه کمک سه کاره ، بر اساس اطلاعاتی که برنامه های وایبر ، لاین و بی تاک به راحتی در دستگاه شما ذخیره مینماید عمل کرده و تصاویر دوستانتان را جهت نمایش و ذخیره در اختیار شما قرار میدهد.

‏طبق موارد فوق الذکر ، کاربران هنگام ارسال تصویر خود به برنامه هایی چون وایبر ، تانگو ، لاین و غیره این شرایط را پذیرفته اند که آن برنامه ها ، از این عکسها استفاده نمایند و در واقع ، کاربر پس از ارسال این تصاویر ، دیگر اختیار کنترل انتشار تصاویر را ندارد!!

‏این برنامه بطور عملی ، کاربران را با بخش بسیار کوچکی از نا امن بودن این برنامه ها آشنا میسازد و از این پس ، هنگام تعیین عکس پروفایل ، قطعا محتاط تر عمل خواهند نمود.

‏لازم به ذکر است که تمامی عکسهای مخاطبان برنامه هایی همچون وایبر ، تانگو ، لاین ، واتس آپ و غیره در دستگاه شما ذخیره شده است و با یک جستجوی ساده ، به تمامی آنها دسترسی خواهید داشت.

‏در پایان مجدد یادآور میشوم که ' لازمه استفاده از تکنولوژی ، داشتن دانش لازم نسبت به آن تکنولوژی است '

‏با احترام – امیری

‏در زیر بصورت تیتر وار ، برخی از اخبار مربوط به این نرم افزار ها آورده شده است :

‏1 ) معمولاً در شبکه‌های اجتماعی، جزئی‌ترین اطّلاعات کاربران نیز قابل دریافت و انتشار است. تصاویر ، علاقمندی‌ها، میزان تحصیلات، ارتباطات خانوادگی، ارتباطات دوستانه، شغل، محلّ زندگی، محل تحصیل و محلّ تولّد و بسیاری از جزئیات دیگر مورد سوال قرار می‌گیرد. برخی از وب‌سایت‌های شبکه‌های اجتماعی، حتّی رنگ مو، رنگ چشم و اندازه‌ی قدّ کاربر را نیز می‌پرسند.

‏گفتگوی هر دو نفر در وایبر، هزینه‌‌ای بالغ بر 2 میلیون تومان برای شرکت سازنده دارد و این در حالی است که این شرکت از شما هیچ هزینه‌ای اخذ نمی‌کند.

‏بنابراین بر خلاف تصور عامه که نرم افزارها و اپلیکیشن هائی همچون ویچت و وایبر را صرفا ابزاری برای ارتباط تلقی میکنند،این ابزارها کارکرد مهم دیگری دارند و آنهم فراهم کردن زمینه لازم برای دسترسی شرکت های ارائه کننده این خدمات به اطلاعات شخصی کاربران است. بدیهی است که هزینه‌های سرسام‌آور این وب‌سایت‌ها که خدمات خود را به صورت رایگان عرضه می‌کنند نمی‌تواند تنها از طریق تبلیغات تأمین شود و منطقی است که وب‌سایت‌های شبکه‌های اجتماعی، مخارج خود را از طریق فروش اطّلاعات تجاری و غیرتجاری که با داده‌کاوی در انبوهی از اطّلاعات کاربران و محتواهای چندرسانه‌ای آنان به دست آمده‌است تأمین کنند. از این رو محرمانگی اطّلاعات کاربران از سوی این گونه از وب‌سایت، ادّعایی بیش نیست.

‏2) بر اساس اطلاعاتی که دو تن از کارکنان کمپانی فیس‌بوک در مقاله‌ای منتشر کردند مشخص شد که فیس‌بوک از امکانات فنی‌ای برخوردار است که نوشته‌های کاربر همان لحظه که در حال تایپ آن است و فارغ از انتشار یا کنسل کردن انتشار٬ ذخیره می‌شوند.

‏3 ) به تازگی ارتش مصر استفاده سربازان از نرم افزار 'وایبر' را به علت سوء استفاده جاسوسی رژیم صهیونیستی از آن، ممنوع کرده است

‏4 ) Viber, Whats App, Oovoo و ...، کاربردی یا غیرکاربردی، روزانه اطلاعات شخصی میلیون‌ها کاربر را در سرورهای خارج از کشور ذخیره کرده و آنها را به وقت مناسب به ارگان‌های مختلف به فروش می‌رسانند؛ این تنها راه درآمد این نرم‌افزارهاست.

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟