خانه برنامه امور مالی
مدیریت هزینه ها

مدیریت هزینه ها

تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۶
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده وحید باقری
‏‏هرمقدار پول حتی کمترین پولی که در طول روز هزینه میکنید را در این برنامه ثبت کنید وبعد از پایان ماه جاری میتوانید گزارش بسیار کاملی از پولی که در طول ماه خرج کرده اید را مشاهده نمایید مثلا چقدر برای مواد غذایی چقدر برای کرایه چقدر برای درمان و...هزینه کرده اید وحتی میتوانید گزارش را ریزتر کنید مثلا چقدر برای میوه چقدر برای گوشت چقدر برای سبزی و... هزینه کرده اید همچنین در پایان سال گزارش دقیقی از انچه در طول سال خرج کرده اید را بگیرید . ماه و سال برای مثال اورده شده شما در هر بازه زمانی که بخواهید میتوانید انواع گزارش بگیرید(انواع جستجو را انجام دهید)
‏✅ 1-ثبت هزینه های روزانه ازمبلغ 10 ریال تا چند صد میلیون تومان
‏ ✅ 2-ثبت نامحدود دسته اصلی و حذف ان
‏✅ 3-ثبت نامحدود دسته فرعی و حذف ان
‏✅ 4-ویرایش و حذف هزینه های ثبت شده
‏✅ 5- مشاهده نمودار هزینه ثبت شده ماه جاری در صفحه اول بدون جستجو همچنین نمودار را میتوانید در صفحه ماه جاری و صفحه جستجو ببینید (وابسته به جستجوی شماست یعنی برای دیدن نمودار باید جستجو کنید اطلاعات نمودار هم نتیجه جستجوی شماست)
‏✅ 6-جستجو و گزارش های بسیار دقیق
‏✅ 7-و امکانات دیگر....
‏‏اضافه شدن قابلیت بکاپ گیری به برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟