خانه برنامه مذهبی
سردار بی سنگر

سردار بی سنگر

تعداد دانلود۱۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۶
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده hamid sd
‏‏بسمه تعالی
‏حماسه هشت سال دفاع مقدس ملت بزرگ ایران باید به عنوان میراثی گرانسنگ همیشه در ذهن مردم باقی و از آفت تحریف مصون باشد.
‏حفظ و نشر ارزشهای معنوی و اخلاقی حماسه دفاع مقدس با شمیم عطر خون شهیدان تأثیر به سزایی در اخلاق جوانان داشته و امید و انگیزه برای حفظ استقلال کشور و مبارزه با استکبار جهانی و همچنین ترویج فرهنگ عاشورایی را به همراه خواهد داشت.
‏آیندگان و کسانی که دوران پر افتخار جنگ را درک نکرده اند ، می توانند این میراث را در منظر دیدگان خویش قرار داده و از اندوخته های گرانبهای آن سود جویند.
‏یقیناً امنیت امروز کشور عزیزمان ایران مرهون فداکاریها،رشادت ها و از جان گذشتگی ایثارگران هشت سال دفاع مقدس است. تهیه زندگینامه و شرح ایثارگریهای شهدا،مصاحبه باخانواده ها معظم آنها و همرزمان شهدا،ثبت و ضبط خاطرات و ویژگی های اخلاقی و دینی شهیدان،حداقل کاری است که دراین مقطع زمانی می توان برای حفظ فرهنگ ایثار و ارزشهای معنوی درکشور انجام داد.زیرا که طبق فرمایش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای «زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.»
‏دراین راستا و با توجه به نکات فوق الذکر تصمیم گرفته شد تا یکی از دلیرمردان شجاع عرصه خدمت،جهاد و ایثار که در راه اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مخلصانه تلاش و مجاهدت نمود و با نثار خون خویش درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کرد،یعنی سردار جهادگر شهید مهندس حاج رضا نصوحی به جامعه و نسل جوان معرفی گردد.
‏منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان در خصوص محتوای نرم افزار هستیم.
‏‏اضافه شدن فیلم
‏اضافه شدن تصویر
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟