خانه برنامه آموزشی
فعالسازی قانون جذب با سابلیمینال

فعالسازی قانون جذب با سابلیمینال

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه آموزشی الهی
‏‏برای اینکه بتوانید خواسته ها و اهدافتان را به سمت خود جذب کنید باید در ابتدا با قوانین کائنات آشنا شوید که یکی از مهمترین آنها قانون جذب است.
‏این اپلیکیشن برای افرادی که در جستجوی بهترین راه و آسان ترین روش برای استفاده از قانون جذب کائنات هستند طراحی شده است تا بتوانند راحت و سریع اهداف و آرزوهای خود را محقق کنند.
‏شما می توانید مطالب مرتبط با قانون جذب را مطالعه و از تکنیک های پیشنهاد شده استفاده کنید و شاهد نتایج شگفت انگیز آنها باشید.
‏همچنین می توانید به بیش از 300 مطلب آموزشی دیگر نیز در زمینه توسعه مهارت های فردی، موفقیت مالی و جذب ثروت دسترسی داشته باشید.
‏‏هر هفته نیز مطالب جدیدی به این برنامه اضافه خواهد شد که می توانید با مطالعه آنها علاوه بر بروز نگه داشتن اطلاعات خود، با روش ها و تکنیک های جدید در این زمینه آشنا شوید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟