En
حجم:۰.۱ مگابایت
نسخه: ۱.۰۳(۱۳۹۳/۰۹/۱۱)
عکس و فیلم
۰
۰
۱۰۰
دانلود
۲ روز
کنترل از راه دور با SMS #1
کنترل از راه دور با SMS #2
کنترل از راه دور با SMS #3
کنترل از راه دور با SMS #4
کنترل از راه دور با SMS #5
کنترل از راه دور با SMS #6

   توضیحات

‏‏سیستم کنترل از راه دور با ارسال SMS

‏این برنامه برای کنترل دستگاههایی که دارای GSM هستند کاربرد دارد. مثلا برای کنترل سیستم دزدگیر منزل و یا کرکره برقی و یا سیستم آبیاری مزارع از راه دور که با سیستم پیام کوتاه کار می کنند. با این برنامه دیگر نیازی به تایپ متن Sms نیست و با فشار دادن یک دکمه اطلاعات به سیستم ارسال شده و پاسخ دریافت شده را هم نمایش می دهد. برنامه قابلیت دریافت و نمایش اطلاعات سیستم را نیز دارد مثلا میزان ولتاژ باطری و دما.
‏برنامه توسط وبسایت و فروشگاه میکروپروژه طراحی و آماده شده است. بیشتر کاربرد برنامه برای کنترل تجهیزات و سیستمهای سخت افزاری فروشگاه میکروپروژه می باشد. ولی به دلیل گستردگی برنامه و امکان وارد کردن شماره دستگاه کنترلی و رمز ورود به دستگاه امکان کنترل دستگاههای دیگر نیز وجود دارد. تمام مهندسین و طراحههای سیستم های کنترل از راه دور با GSM می توانند از برنامه استفاده کنند.
‏همچنین می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را به آدرس ایمیل زیر برای بهبود و بالا بردن کارایی برنامه بفرستید.
‏آدرسهای ایمیل:
‏alireza.maleki@yandex.com
‏maleki2005@gmail.com
‏آدرس اینترنتی سایت و فروشگاه:
‏www.microprojects.ir
‏shop.microprojects.ir
‏طراح و برنامه نویس برنامه:
‏مهندس علیرضا ملکی - مدیر وبسایت میکروپروژه
‏تغییرات اخیر
‏در نسخه جدید طبق خواسته شما عزیزان امکان تغییر نام کلید و تغییر رشته ارسالی نیز گنجانده شد. با نگه داشتن انگشت روی هر کدام از کلیدها پنجره جدیدی باز می شود. که می توانید نام یا برچسب روی کلید و همچنین رشته کدی که با فشار دادن این کلید باید توسط SMS ارسال شود را تغییر داده و ذخیره کنید.
‏کسانی که طراح مدارت کنترل از راه دور با GSM هستند و یا کسانی که دستگاه GSM دارند و کدی را که دستگاه با آن قرار است کنترل شود می دانند این برنامه بهترین وسیله می باشد.

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏در نسخه جدید طبق خواسته شما عزیزان امکان تغییر نام کلید و تغییر رشته ارسالی نیز گنجانده شد. با نگه داشتن انگشت روی هر کدام از کلیدها پنجره جدیدی باز می شود. که می توانید نام یا برچسب روی کلید و همچنین رشته کدی که با فشار دادن این کلید باید توسط SMS ارسال شود را تغییر داده و ذخیره کنید.
‏کسانی که طراح مدارت کنترل از راه دور با GSM هستند و یا کسانی که دستگاه GSM دارند و کدی را که دستگاه با آن قرار است کنترل شود می دانند این برنامه بهترین وسیله می باشد.

   دسترسی های نرم افزار

  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • ارسال اس ام اس
  • دریافت اس ام اس
  • خواندن وضعیت گوشی