En
حجم:۰.۸ مگابایت
نسخه: ۱.۰.۳(۱۳۹۳/۰۲/۰۳)
کتاب
۴.۶۷
۳
۱۰۰
دانلود
۲ روز
گرگ و میش #1
گرگ و میش #2
گرگ و میش #3
گرگ و میش #4

   توضیحات

‏‏تحفه ای تقدیم به رمان دوستان :

‏کتابی که در پیش روی شماست اولین جلد رمان بسیار زیبای گرگ و میش ( Twilight) اثری از استفانی میر نویسنده آمریکایی است که در ژانر فانتزی ، هیجانی ، تخیلی و ژانر اصلی آن رمانتیک است . این کتاب در 5 جلد به نامهای :

‏1- گرگ و میش
‏2- ماه جدید
‏3- کسوف
‏4- سپیده ( 2 جلد )
‏منتشر شده است . که ما نیز در روزهای آتی از طریق فروشگاههای مربوط به گوشیهای هوشمند آنها را ارائه خواهیم کرد .

‏و اما کتاب الکترونیکی که هم اکنون در روبرو شماست حاصل 1 ماه تلاش برای گرد آوری متون، ویرایش، منطبق سازی با کتاب اصلی و برنامه نویسی است . از قابلیتهای ویژه و جدید که به نرم افزار کتاب خوان اضافه شده به عنوان خط نگه دار شناخته میشود که جهت مطالعه کتاب کاربرد دارد و در حین سادگی این امکان را به شما میدهد تا هنگام مطالعه خط را گم نکنید . همچنین در این کتاب سعی کردیم بهترین نگارش و ترجمه و فصل بندی را برای حفظ حقوق مصرف کنندگان انتخاب نماییم .

‏خلاصه داستان کتاب :
‏این سری درباره زندگی دختری به نام بلا سوان است که به فورکس، واشنگتن نقل مکان کرده و با یک خون‌آشام ۱۰۴ ساله به نام ادوارد کالن آشنا شده و عاشق وی می‌شود. این داستان از نگاه بلا اسوان نوشته شده‌است.

‏در مورد فیلم :
‏فیلمهای پنج گانه گرگ و میش تا سال 2014 ارائه شده است که جزو پر فروش ترین و پر مخاطب ترین فیلمهای روز دنیا و هالیوود بوده است . کتاب و فیلمهای سریالی نظیر ' خاطرات خون آشام ' و ' اصیلها ' با الهام از همین کتاب نوشته شده اند و حتی سعی شده شباهتهای کارکترهای اصلی این سریالها با کارکترهای گرگ و میش از لحاظ چهره هم تفاوت چندانی نداشته باشد .

‏«در صورتی که فیلمهای این مجموعه را دیده اید در مورد کتاب قضاوت نکنید !!! من نیز مانند شما قبل از خواندن رمان چنین نظری داشتم ولی با خواندن رمان متوجه شدم سازندگان فیلم قسمتهای زیادی از کتاب را حذف و به تصویر نکشیده اند »

‏بی صبرانه منتظر نظرات شما جهت بهبود نرم افزار و بکار گیری نظرات شما در سایر نرم افزارها هستیم .

‏حمایت شما و در آمد حاصل از فروش این کتاب صرف امور خیریه میگردد .

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏افزوده شدن اطلاعات کتاب .

   دسترسی های نرم افزار

  • اینترنت
  • بیدار نگه داشتن دستگاه
  
۳
  
۴.۶۷
👅💦ℜѺSĦЇ
۱۳۹۷/۰۳/۰۵
یکی از بهترین رمان های خوناشامی من که خیلی راضی بودم