خانه برنامه کتاب
نسخه۱
آخرین بروزرسانی۹۴/۰۴/۲۱
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده محمد فخرائی

‏‏هر کس قدمی در راه رضای خدا بردارد، خداوند توفیقاتی نصیب ایشان می کند، بنده نیز بی بهره نبودم، بعد از ساخت هر نرم افزار شهید، توفیقاتی نصیب بنده می شد، اما این بار کمی فرق می کرد، با دوستان صحبت کردیم و نیت کردم نرم افزار شهید عباس دوران را بسازیم، هنوز اطلاعات شهید نرسیده بود، شاید باور نکنید، قبل از ساخت نرم افزار، توفیقات الهی رسید، حین ساخت و بعد از ساخت. شهید دوران واقعا شهید عزیزی می باشد. توصیه می کنم مطالب این نرم افزار را مطالعه نمایید.

‏بخشی از خاطراتم:

‏flash-persian.ir

‏در مورد نرم افزار:

‏نرم افزار شهید عباس دوران به سفارش نیرو هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ساخته شده است. این نرم افزار شامل متن(از قبیل زندگی نامه، وصیت نامه، خاطرات، دست نوشته ها) و عکس می باشد.

‏توضیح: در قسمت تصاویر عکس ها قابلیت جابه جایی دارند.

‏برخی از مشکلات نرم افزار:

‏نرم افزار با ادوبی فلش و اکشن اسکریپت 3 درست شده است. برای همین شما برای اجرای نرم افزار نیاز به نصب Adobe Air متناسب بانسخه اندروید همراه خود دارید.

‏در برخی از گوشی ها مانند نوت 3، شاید متن را به صورت مربع ببینید. علت این مشکل، استفاده سیستم عامل همراه از استانداردهای جدید متن است. این نرم افزار از فرمت UTF-8 برای ذخیره متن (txt.)استفاده می کند.

‏اگر مشکلی در نرم افزار پیدا کردید، متشکر می شوم اطلاع دهید.

‏سایت: flash-persian.ir

‏ایمیل: m.fakhraie2013@gmail.com

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟