خانه برنامه مذهبی
نرم افزار شهید احمد کاظمی

نرم افزار شهید احمد کاظمی

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده محمد فخرائی
‏سلام
‏به حول و قوه الهی نرم افزار سردار رشید اسلام، شهید احمد کاظمی هم ساخته شد. امیدوارم مقبول درگاه حق و رضایت امام زمان(عج) باشد.
‏کاربری نرم افزار:
‏در این نسخه همه تغییرا با یک انگشت انجام می شود.
‏صفحه اول:
‏زندگی نامه، وصیت نامه، خاطرات(شامل 81 یک خاطره از شهید)، تصاویر(شامل دوران نوجوانی، دفاع مقدس، نیرو هوایی، نیرو زمینی)، آهنگ های پیشواز(در سامانه ایرانسل و همراه اول، با صدای شهید)، درباره ما، کلید خروج، کلید توسعه دهنده، و عکس شهید(با ضربه زدن، عکس سیاه و سفید می شود)
‏صفحه خاطرات:
‏وقتی روی خاطره ای می زنید، با کشیدن دست از چپ به راست یا راست به چپ می توانید خاطره بعدی را ببینید. با فشار دادن کلید بازگشت، به لیست خاطرات می روید.
‏صفحه تصاویر:
‏نرم افزار با سیاست (استفاده از بیشترین فضا برای نمایش محتوا) طراحی شده، برای همین بیشتر کلیدها در قسمت منو قرار دارند، شما می توانید تصاویر شهید را در این قسمت(منو) فراخوانی کنید.
‏با کشیدن دست از چپ به راست یا راست به چپ می توانید عکس بعدی را ببینید یا با درگ کردن، آن را جابه جا کنید.
‏آهنگ پیشواز:
‏با ارسال پیامک عددی مربوطه به سامانه پیامک می توانید آهنگ پیشواز خود را تغییر دهید.
‏برخی از مشکلات نرم افزار:
‏* نرم افزار با ادوبی فلش و اکشن اسکریپت 3 درست شده است. برای همین شما برای اجرای نرم افزار نیاز به نصب Adobe Air متناسب بانسخه اندروید همراه خود دارید.
‏* در برخی از گوشی ها مانند نوت 3، شاید متن را به صورت مربع ببینید. علت این مشکل، استفاده سیستم عامل همراه از استانداردهای جدید متن است. این نرم افزار از فرمت UTF-8 برای ذخیره متن (txt.)استفاده می کند.
‏جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این سایت مراجعه نمایید:
‏www.shahidkazemi.ir
‏اگر مشکل در نرم افزار پیدا کردید، متشکر می شوم اطلاع دهید.
‏سایت:
‏flash-persian.ir
‏ایمیل:
‏m.fakhraie2013@gmail.com
‏التماس دعا دارم
‏یا زهرا سلام الله علیها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟