استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
نی نی انگلیش-آموزش زبان برای کودکان

نی نی انگلیش-آموزش زبان برای کودکان

نصب در حال دریافت
نسخهpack۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۹/۱۵
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده AMi software
‏‏چرا نی نی انگلیش ؟؟؟؟
‏طبق تحقیقات 'Dr.Robert Titzer' که خود خالق مجموعه آموزشی 'Your baby can read' می باشد ، بهترین سن برای آموزش سن یک سال تا هفت سالگی می باشد . به طوری که اگر کودک در این بازه زمانی هرچیزی را یاد بگیرد تا آخر عمر با او خواهد ماند . مانند زبان مادر که همه ی ما در این سن فرا می گیریم و تا آخر عمر فراموش نمی کنیم و علاوه بر آن فکر کردن و احساسات ما هم به همین زبان می باشد.خب ارزش و اهمیت مسلط بودن بر زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست پس چه بهتر که کودکمان وقت اضافی خود را هر چقدر هم ناچیز(حتی ده دقیقه در روز)باشد به آموزش زبان انگلیسی بپردازد .
‏'توضیحات و قابلیت های بیشتر نی نی انگلش را در ادامه بخوانید'
‏'نی نی انگلیش'
‏یک نرم افزار کامل و هوشمند است که برای آموزش زبان به کودکان بزرگتر از یک سال می باشد که همراه با نمایش تصاویر و تلفظ صحیح (طبق اصول Dr.Robert Titzer)زمینه مناسبی برای آموزش برای کودکانی که حتی قادر به سخن گفتن نیستن را فراهم می کند .
‏علاوه بر آموزش کلمات پر کاربرد این نرم افزار دارای بخش مجزا آموزش صدای حیوانات و وسایل نقلیه هم هست که همراه با تصویر , صدا های واقعی و تلفظ انگلیسی که می تواند بهترین اثر را بگذارد .
‏در ضمن نی نی انگلیش دارای مجموعه از فیلم های آموزش و کارتون های (کارتونیکِ نی نی انگلیش)آموزش زبان انگلیسی است که می تواند علاوه بر سرگرم کردن و پر کردن وقت اضافه کودکان ، می تواند کلمات پرکاربردی را به دلبندانتان آموزش دهد .
‏سخن آخر
‏برای تهیه این نرم افزار وقت و انرژی زیادی گذاشته چه در زمینه تحقیق و چه در زمینه کد نویسی ، که بتوانیم محیطی هوشمند و مناسب برای آموزش ایجاد کنیم ، علاوه بر آن سود حاصل از فروش این نرم افزار صرف حمایت و کمک به موسسات خیریه از جمله 'محک' می شود.
‏این نرم افزار به طور رایگان قابل دانلود است اما برای باز شدن تمام بخش ها می بایست مبلغی ناچیز را بپردازید ... امید واریم از نی نی انگلیش لذت ببرید.
    • بهبود سیستم نظارت هوشمند آموزش
    • برطرف شدن برخی از مشکلات
    • بهبود گرافیک
    • اضافه شدن بخش ترانه ها

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید