استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Animal Master: Hardcore Safari

Animal Master: Hardcore Safari

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۳۰
تعداد دانلود۳۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵۶
حجم۱۰۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده CASUAL AZUR GAMES
‏‏آیا برای احمقانه ترین سافاری تا کنون آماده اید؟ سپس Animal Master: Hardcore Safari برای شماست. حیوانات خود را احضار کنید و شکار شکارچیان بی رحمی را که برای برهم زدن آرامش در قلمرو حیوانات آمده اند، آغاز کنید. مهاجمان را در یک بازی مبارزه با حیوانات شکست دهید و نشان دهید که پادشاه واقعی جنگل کیست. بگذارید تکامل حیوانات آغاز شود!
‏MERGE ANIMALS
‏هر چه ارتش حیوانات جهش یافته شما قوی تر باشد، سریعتر دشمنان را ویران خواهید کرد. در بازی قدرت فوق العاده غوطه ور شوید و به تخیل خود اجازه دهید شورش کند. حیوانات را با DNA های مختلف ادغام کنید تا تیم جهش یافته خود را تقویت کنید. واحدهایی را از راسته های مختلف احضار کنید: پرندگان، پستانداران، ماهی ها و غیره. پرندگان هرگز به تنهایی کار نمی کنند، آنها به صورت گروهی به شکارچیان حمله می کنند و با منقار آنها را نوک می زنند. شیرها و خرس ها می توانند هر کسی را با غرش بلند خود بترسانند. فیل ها و کرگدن ها همه چیز را در مسیر خود نابود خواهند کرد. قوی ترین واحدها را از مجموعه حیوانات در آزمایشگاه جهش یافته انتخاب کنید و در Animal Master: Hardcore Safari موفق خواهید شد.
‏موقعیت ها و عناصر طبیعی
‏در Animal Master: Hardcore Safari می توانید در مکان های مختلف مبارزه کنید. . جنگل مقاومت ناپذیر، بیابان های شن روان یا آب های آبی اقیانوس؟ حیوانات شما هر کجا که بخواهید می جنگند.
‏POWER BOOST MODE
‏در Animal Master: Hardcore Safari حالت بازی خاصی وجود دارد. آن را فعال کنید و قدرت طلایی به حیوانات جهش یافته خواهد رسید. هر کسی که در مسیر یک حیوان جهش یافته ظاهر می شود، بهتر است مراقب باشد.
‏چرا عاشق Animal Master: Hardcore Safari:
‏- انیمیشن فوق العاده
‏- بسیاری از کارهای دشوار
‏- اکشن - گیم پلی بسته
‏- گرافیک سه بعدی زیبا
‏- حالت های بازی آنلاین و آفلاین
‏- کنترل های بصری
‏- رابط کاربری ساده
‏پس، چرا هنوز اینجا هستید؟ بیایید سافاری دیوانه را شروع کنیم. Animal Master: Hardcore Safari را دانلود کنید و از یک بازی حیوانات لذت ببرید.
‏‏اصلاحات کوچک

نظرات و امتیاز ها

۵۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
یاسین
دیروز

بازی خوبی هست حیوانات مختلف داره و مراحل متنوعی داره

۰ ۰
امیرعباس نبیزاده
١٥ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ باحال آقای سازنده ی گرامی چرا تبلیغات رو بانت نمییاره

۵ ۴
ابولفضل
٨ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ gudfbخوب ‏✗ حیوانات کم به نظر من بازی خوبیه

۹ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

آدمک‌ها رو دست کم نگیر

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده