خانه برنامه سیر و سفر
گردشگر

گردشگر

صفر تا صد یک سفر

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده دکسشارپ
‏‏بسیاری از افراد در برنامه ریزی برای سفر و انتخاب تور و هتل مناسب نیازمند اطلاعات کافی می باشند که به راحتی در دسترس باشد .این مشکل در مسافرت به یک شهر یا کشور دیگر نیز به شکل برجسته تری مشاهده می شود. یافتن مکان های گردشگری در هر استان و شهر همچنین هتل و تور مناسب همیشه از معضلات اصلی افراد است که نمی توانند گزینه مناسب با سلیقه خود را به سرعت بیابند.
‏این اپلیکیشن مجموعه بسیار متنوعی از مکان های دیدنی و گردشگری، تورها و هتل ها همراه قیمت و رزرو آنلاین، اطلاعات شهرها، جاذبه های گردشگری و همچنین موقیت جغرافیایی تمام آنها را گرد هم آورده است. همچنین افراد امکان مشاهده نظرات کاربران، مقایسه هتل ها، تورها و اماکن گردشگری را تنها با این اپلیکیشن خواهند داشت.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟