استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
دنگ سفر

دنگ سفر

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۳/۱۰/۱۷
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۵
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده مرتضی هاشمی
‏‏دوشواری ؟! دیگه در سفر دوشواری نداری . میپرسی چرا ؟ متن پایین رو بخون
‏مادرخرج بودن کار سختی است و در سفرهای گروهی همه سعی می کنند از زیر بار مادر خرج بودن فرار کنند.تصور کنید در حالی که بقیه دارند جوجه می زنند به بدن ، مادر خرج مانند پترس فداکار باید برود یک گوشه ساکت و مدام دنبال کاغذوقلم و ماشین حساب باشد وضرب وتقسیم کندو حواسش باشد حساب ها درست باشند. اما با اپلیکشن ' دُنگ سفر' فقط کافیست اسامی همسفرها وبعد هم هزینه ها را وارد کنید و تمام .
‏این اپلیکیشن همه محاسبات را برای شما انجام می دهد و دُنگ هرکس را مشخص می کند. با استفاده از این اپلیکیشن مادر خرج هم می تواند برود درکنار بقیه دوستان و ازهمه لحظه های سفر لذت ببرد.در ضمن از این اپلیکیشن می توانید برای هر فعالیت گروهی دیگری که حساب و کتاب مشترک دارد استفاده کنید . مثلا دانشجوهایی که درخوابگاه باهم زندگی می کنند یا هزینه های مشترک یک مجتمع مسکونی و یا حتی ثبت هزینه های خودتان و ....
‏برتری بارز این نرم افزار نسبت به نرم افزارهای مشابه این است که اولا همه بخش های آن کاملا رایگان است و کار با آن هم راحت است .دوم اینکه حالت های مختلفی که در سفر رخ می دهد درآن پیش بینی و برای آن راه حل در نظرگرفته شده است . به عنوان مثال شما می توانید در سفرهای خارجی از هر چند واحد پولی که می خواهید استفاده کنید چون ممکن است بعضی هزینه های شما به ریال بعضی به دلار و ....باشد نرم افزار دنگ هر واحد پولی را جداگانه برای شما محاسبه می کند .
‏از ویژگی های دیگر این نرم افزار امکان تعریف کردن تعدادهمراه است. برای مثال زوج ها و یا خانواده هامی توانند تعداد نفراتشان را در یک حساب که به نام سرپرست است وارد کنند و همه هزینه ها به حساب سرپرست منظور می شود .
‏ویژگی دیگر این نرم افزاراین است که شما می توانید انتخاب کنید ، هزینه ها به صورت مساوی بین همسفران تقسیم شود یا خیر . مثلا وقتی برای شام به رستوران می روید ممکن است کسی بخواهد غذای گرانتری سفارش بدهد امانگران این است که هزینه غذای او به حساب بقیه منظور شود . این قبیل هزینه ها رامی توانید برای هریک از همسفران بصورت اختصاصی وارد نرم افزارکنید.
‏یا ممکن است یکی از همسفران در وسط سفر از شما جدا شود . در این نرم افزار به راحتی می توانید حساب او را ببندید تا هزینه ها ی بعد از این به حساب او نوشته نشود . حالا با خیال راحت می توانید دنگ او را تا این لحظه به اطلاعش برسانید با او روبوسی کنید و به خدا بسپاریدش . اگر هم یادتان رفت دُنگش را به او بگویید نگران نباشید چون قبلا شماره اش را در نرم افزار ثبت کرده اید و می توانید فقط با فشاردادن یک دکمه مبلغ دنگش را برایش پیامک کنید .
‏نرم افزار امکانات دیگری هم دارد که برای دیدن آ نها لطفا نرم افزار را نصب کرده ودر بخش راهنمای اپلیکیشن مطالعه واستفاده کنید. اگرهم نظر ، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما بنویسید تا در نسخه های بعدی به کار بگیریم .سفر خوبی برای شما و همسفرانتان آرزومندیم . خلاصه کلام اینکه خرج کنید ولی باحساب کتاب

نظرات و امتیاز ها

۳۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
م. نیتی
٢٩ فروردین ١٤٠١

امکان ویرایش توضیحات ندارد

۰ ۰
محب
٢٧ بهمن ١٣٩٨

ممکنه امکان ویرایش مبلغ یا نوع هزینه رو بهش بدین

۲ ۱
رضا
١٨ تیر ١٤٠٠

خیلی کاربردی بود،ممنون

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط