استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
دنگ سفر

دنگ سفر

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۳/۱۰/۱۷
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۳
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده مرتضی هاشمی
‏‏دوشواری ؟! دیگه در سفر دوشواری نداری . میپرسی چرا ؟ متن پایین رو بخون
‏مادرخرج بودن کار سختی است و در سفرهای گروهی همه سعی می کنند از زیر بار مادر خرج بودن فرار کنند.تصور کنید در حالی که بقیه دارند جوجه می زنند به بدن ، مادر خرج مانند پترس فداکار باید برود یک گوشه ساکت و مدام دنبال کاغذوقلم و ماشین حساب باشد وضرب وتقسیم کندو حواسش باشد حساب ها درست باشند. اما با اپلیکشن ' دُنگ سفر' فقط کافیست اسامی همسفرها وبعد هم هزینه ها را وارد کنید و تمام .
‏این اپلیکیشن همه محاسبات را برای شما انجام می دهد و دُنگ هرکس را مشخص می کند. با استفاده از این اپلیکیشن مادر خرج هم می تواند برود درکنار بقیه دوستان و ازهمه لحظه های سفر لذت ببرد.در ضمن از این اپلیکیشن می توانید برای هر فعالیت گروهی دیگری که حساب و کتاب مشترک دارد استفاده کنید . مثلا دانشجوهایی که درخوابگاه باهم زندگی می کنند یا هزینه های مشترک یک مجتمع مسکونی و یا حتی ثبت هزینه های خودتان و ....
‏برتری بارز این نرم افزار نسبت به نرم افزارهای مشابه این است که اولا همه بخش های آن کاملا رایگان است و کار با آن هم راحت است .دوم اینکه حالت های مختلفی که در سفر رخ می دهد درآن پیش بینی و برای آن راه حل در نظرگرفته شده است . به عنوان مثال شما می توانید در سفرهای خارجی از هر چند واحد پولی که می خواهید استفاده کنید چون ممکن است بعضی هزینه های شما به ریال بعضی به دلار و ....باشد نرم افزار دنگ هر واحد پولی را جداگانه برای شما محاسبه می کند .
‏از ویژگی های دیگر این نرم افزار امکان تعریف کردن تعدادهمراه است. برای مثال زوج ها و یا خانواده هامی توانند تعداد نفراتشان را در یک حساب که به نام سرپرست است وارد کنند و همه هزینه ها به حساب سرپرست منظور می شود .
‏ویژگی دیگر این نرم افزاراین است که شما می توانید انتخاب کنید ، هزینه ها به صورت مساوی بین همسفران تقسیم شود یا خیر . مثلا وقتی برای شام به رستوران می روید ممکن است کسی بخواهد غذای گرانتری سفارش بدهد امانگران این است که هزینه غذای او به حساب بقیه منظور شود . این قبیل هزینه ها رامی توانید برای هریک از همسفران بصورت اختصاصی وارد نرم افزارکنید.
‏یا ممکن است یکی از همسفران در وسط سفر از شما جدا شود . در این نرم افزار به راحتی می توانید حساب او را ببندید تا هزینه ها ی بعد از این به حساب او نوشته نشود . حالا با خیال راحت می توانید دنگ او را تا این لحظه به اطلاعش برسانید با او روبوسی کنید و به خدا بسپاریدش . اگر هم یادتان رفت دُنگش را به او بگویید نگران نباشید چون قبلا شماره اش را در نرم افزار ثبت کرده اید و می توانید فقط با فشاردادن یک دکمه مبلغ دنگش را برایش پیامک کنید .
‏نرم افزار امکانات دیگری هم دارد که برای دیدن آ نها لطفا نرم افزار را نصب کرده ودر بخش راهنمای اپلیکیشن مطالعه واستفاده کنید. اگرهم نظر ، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما بنویسید تا در نسخه های بعدی به کار بگیریم .سفر خوبی برای شما و همسفرانتان آرزومندیم . خلاصه کلام اینکه خرج کنید ولی باحساب کتاب
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید