خانه برنامه خرید
پت شاپ رابینسه

پت شاپ رابینسه

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده داده پردازان گلدن برد
‏‏رابینسه مجموعه‌ای قدرتمند و فعال در حوزه حیوانات خانگی از مجموعه کت فان ، واگذاری رایگان حیوانات و تیم امداد فاین ایران که در راستای کمک به افرادی که مسئولیت نگهداری از این حیوانات را برعهده گرفته‌اند فعالیت می‌کند. گروه ما با تولید محتوای اختصاصی در این حوزه یک حلقه‌ی اتصال بی بدیل برای دسترسی به تمامی دوستداران حیوانات خانگی و مصرف کنندگان کالای این حوزه و شرکت‌های مرتبط است.
‏مزایا این برنامه :
‏انتخاب زمان تحویل
‏شما میتونید ساعت و تاریخ سفارشتون رو تعیین کنید
‏رعایت موارد بهداشتی
‏کلیه سفارشات شما مشتریان عزیز قبل از خروج از انبار با مواد ضد عفونی از تونل باد گرم با دمای 55 درجه سانتی گراد عبور داده می شود
‏دارای نماد اعتماد الکترونیکی
‏وب سایت ما دارای مجوز از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت ، معدن و تجارت است و کلیه اطلاعات حقوقی و حقیقی ما به تایید کارشناسان این مرکز رسیده است.
‏من و تمام 17 نفر از همکارانم تلاش میکنیم تا بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما مشتریان عزیز تقدیم کنیم
‏رابینسه فرق میکنه....
‏‏حل مشکل بسته شدن اجباری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟