خانه برنامه مذهبی
منتخب ادعیه: برگزیده دعاهای مجرب

منتخب ادعیه: برگزیده دعاهای مجرب

۵۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده گروه خلد برین
نسخه۱.۰
حجم۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۳/۱۰/۲۷
‏‏بسم الله الرحمن الرحیم
‏*****************************************
‏ادعونی استجب لکم

‏گفتم اگر ، خوانم تو را گفتی اجابت می کنم
‏گفتم تو می بینی ، مرا ؟ گفتی نگاهت می کنم
‏گفتم گرفتارم ، خدا گفتی رهایت مکنم
‏گفتم ندارم ، توشه ای گفتی عطایت می کنم
‏*****************************************
‏همه ما در زندگی لحظاتی را تجربه کرده ایم که هیچ یار و یاوری را در این کره خاکی در کنار خود نمی بینیم و به ناگاه پس از کوبیدن همه درها، یادمان می آید دری هست که از درگاه آن هیچکس دست خالی بر نمی گردد. آنجاست که دست به دعا بر می داریم و می گوییم: ای دستگیر درماندگان، دستمان را تو بگیر. می گوییم: أمن یجیب المضطر اذا دعاه.
‏*****************************************
‏دعا و راز نیاز با حق تعالی آداب و شرایطی دارد که پیرو آن بسیاری از اولیاء و انبیاء الهی کیفیات خاصی را برای ما بیان نموده اند. نرم افزار حاضر در بردارنده مجموعه ای از دعاهای مجرب و تعدادی حکایت در باب استجابت دعا از بزرگان است، با این امید که گره از کار همه باز کند و به رونق زندگیمان بیفزاید، انشاء الله....

‏سرفصلهای بیان شده در این نرم افزار به طور کلی بدین شرح هستند:
‏ختومات و ادعیه رفع گرفتاری
‏ختومات و ادعیه وسعت رزق
‏ختومات و ادعیه حاجات خاص
‏ختومات و ادعیه شفاء
‏ختومات و ادعیه ازدواج و فرزند
‏اذکار مجرب
‏ختومات و ادعیه حاجات خاص
‏حکایات استجابت دعا

‏برای توسعه و طراحی این نرم افزار از زحمت بسیاری صرف شده است با این حال قطعاً یاری مالی و فکری شما در این مسیر می تواند راهگشای پیشرفت این نرم افزار و به روزرسانیهای بعدی آن باشد.
‏در صورت مشاهده هرگونه اشکالی در مورد نرم افزار می توانید از طریق آدرس kholdebaringroup@gmail.com با ما در ارتباط باشید. خوشحال خواهیم شد تا پیشنهادات شما را در مورد این نرم افزار بشنویم و در صورت مشاهده اشکال در نرم افزار سعی خواهیم کرد در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام کنیم.

‏التماس دعا
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟