خانه برنامه کتاب
تیغ تیغی: سیب همه چیزه

تیغ تیغی: سیب همه چیزه

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
تعداد دانلود۲۰۰
سازنده گروه خلد برین
نسخه۱.۰
حجم۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۳/۱۰/۲۸
‏‏نرم افزار سیب همه چیزه، یک داستان کوچک برای کودکان خردسال با ظاهری ساده و روان است. قهرمان داستان، تیغ تیغی، عاشق سیب است و به خاطر دوستانش از سیبهایی که دارد گذشت می کند. این کتاب به دو زبان فارسی و انگلیسی روایت شده تا در کنار سایر اهداف، بتواند اندکی به یادگیری زبان انگلیسی کودکان کمک کند.
‏توضیحات:
‏مخاطب این نرم افزار خردسالان هستند و داستان آن بسیار کوتاه و موجز است.
‏این نرم افزار بدون حمایت مالی هیچ نهاد و یا اسپانسری تولید و به صورت رایگان عرضه شده است. حمایت شما موجب دلگرمی ما و منجر به تولید داستانهای بعدی و بهبود کیفیت کار ما خواهد شد. لطفاً ما را از نظرات خود بی بهره نگذارید و با امتیاز دادن به ما در بازار به رشد و توسعه نرم افزارهای ما کمک کنید.
‏در صورت مشاهده هرگونه اشکالی و یا تمایل به ارائه پیشنهاد در مورد نرم افزار می توانید از طریق آدرس kholdebaringroup@gmail.com با ما در ارتباط باشید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟