خانه برنامه سیر و سفر
رد تاکسی سامانه حمل و نقل هوشمندانه

رد تاکسی سامانه حمل و نقل هوشمندانه

تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۶
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده گروه سپنتا
‏‏هدف از طراحی این نرم افزار ایجاد سیستمی هوشمند برای پوشش حمل و نقل درون شهری و برون شهری به منظور فراهم ساختن راحتی، سهولت در استفاده از خدمات، کیفیت در ارائه خدمات، امنیت، تسریع در ارائه خدمات، شفاف سازی و رضایتمندی برای عموم مردم و همچنین ایجاد اشتغال برای رانندگان و رونق کسب و کار ایشان همراه با مزایای عمومی نظیر کاهش ترافیک، کاهش آلودگی محیط زیست، صرفه جویی در مصرف سوخت و ... که عموم مردم از آن منتفع گردند و در نهایت امکان نظارت و مدیریت صحیح حمل و نقل درون شهری است. رد تاکسی در مقایسه با سیستم های مشابه از ویژگی ها و امکانات متنوعی برخوردار است و به جرأت می توان ادعا کرد که امکانات و ویژگی های این سیستم در بسیاری از سیستم های قبلی اصلا موجود نمی باشد. در زیر به بیان برخی از امکانات این سیستم می پردازیم: • امکان ارائه سرویس های مختلف نظیر سواری، ون، وانت و پیک موتوری • امکان دسته بندی خودروها در چهار کلاس مختلف شامل :
‏سرویس عادی (پراید و پژو 405)
‏سرویس تشریفات (ماشین های با ارزش حداقل 60 میلیون )
‏سرویس بانوان ( راننده خانم)
‏سرویس باربری ( وانت ،کامیونت،کامیون)
‏امکان ارائه خدمات ویژه به کودکان • امکان ارائه خدمات ویژه به سالمندان • امکان ارائه تخفیف از سوی شرکت ها و سازمان ها بصورت اسپانسر • امکان رهگیری سفر • ارزیابی مستمر رانندگان تنوع در پرداخت هزینه سفر (نقد، آنلاین، اعتباری)
‏در آینده امکانات بسیار ارزشمندی هم اضافه خواهد شد.
‏رد تاکسی در حال حاضر در شهر های خرم آباد، بروجرد،درود،الشتر،الیگودرز فعال می باشد
‏اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام:
‏@redtaxi
‏‏حل مشکل ارسال پیامک هنگام ثبت نام برای همه خطوط.
‏اضافه شدن پرداخت به صورت نقدی(دستی) به راننده.
‏اضافه شدن صفحه پشتیبانی برای مسافرین.
‏بهینه تر شدن سرعت اپلیکیشن.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟