استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
رد تاکسی سامانه حمل و نقل هوشمندانه

رد تاکسی سامانه حمل و نقل هوشمندانه

نصب در حال دریافت
نسخه۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۹/۰۷
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۶
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده گروه سپنتا
‏‏هدف از طراحی این نرم افزار ایجاد سیستمی هوشمند برای پوشش حمل و نقل درون شهری و برون شهری به منظور فراهم ساختن راحتی، سهولت در استفاده از خدمات، کیفیت در ارائه خدمات، امنیت، تسریع در ارائه خدمات، شفاف سازی و رضایتمندی برای عموم مردم و همچنین ایجاد اشتغال برای رانندگان و رونق کسب و کار ایشان همراه با مزایای عمومی نظیر کاهش ترافیک، کاهش آلودگی محیط زیست، صرفه جویی در مصرف سوخت و ... که عموم مردم از آن منتفع گردند و در نهایت امکان نظارت و مدیریت صحیح حمل و نقل درون شهری است. رد تاکسی در مقایسه با سیستم های مشابه از ویژگی ها و امکانات متنوعی برخوردار است و به جرأت می توان ادعا کرد که امکانات و ویژگی های این سیستم در بسیاری از سیستم های قبلی اصلا موجود نمی باشد. در زیر به بیان برخی از امکانات این سیستم می پردازیم: • امکان ارائه سرویس های مختلف نظیر سواری، ون، وانت و پیک موتوری • امکان دسته بندی خودروها در چهار کلاس مختلف شامل :
‏سرویس عادی (پراید و پژو 405)
‏سرویس تشریفات (ماشین های با ارزش حداقل 60 میلیون )
‏سرویس بانوان ( راننده خانم)
‏سرویس باربری ( وانت ،کامیونت،کامیون)
‏امکان ارائه خدمات ویژه به کودکان • امکان ارائه خدمات ویژه به سالمندان • امکان ارائه تخفیف از سوی شرکت ها و سازمان ها بصورت اسپانسر • امکان رهگیری سفر • ارزیابی مستمر رانندگان تنوع در پرداخت هزینه سفر (نقد، آنلاین، اعتباری)
‏در آینده امکانات بسیار ارزشمندی هم اضافه خواهد شد.
‏رد تاکسی در حال حاضر در شهر های خرم آباد، بروجرد،درود،الشتر،الیگودرز فعال می باشد
‏اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام:
‏@redtaxi
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏حل مشکل ارسال پیامک هنگام ثبت نام برای همه خطوط.
‏اضافه شدن پرداخت به صورت نقدی(دستی) به راننده.
‏اضافه شدن صفحه پشتیبانی برای مسافرین.
‏بهینه تر شدن سرعت اپلیکیشن.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید