خانه بازی شبیه سازی
لذت پرواز سونی 1

لذت پرواز سونی 1

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۱۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده World Games
‏‏توضیح
‏**لذت پرواز سونی 1
‏** قابلیت اجرا بوسیله دسته بازی
‏** قابلیت اجرا بصورت دو نفره
‏** امکان تنظیم تصویر بازی برای پس زمینه گوشی
‏** همراه با کد تقلب و راهنمای کامل بازی
‏به 20 مگابایت برای نصب بازی نیاز دارید.
‏توجه: برای افزایش کیفیت بازی یکبار وارد بخش تنظیمات شوید و سپس کلید برگشت را بزنید تا تنظیمات ذخیره شوند.
‏Bravo Air Race نوع دیگری از بازی مسابقه پلی استیشن است: به جای اتومبیل، شما با هواپیما مسابقه! در مجموع ده هواپیما برای اولین بار انتخاب شده اند (از جمله جنگنده های سبک جنگ جهانی دوم و هواپیماهای بدون سرنشین) که همه در سرعت، شتاب و تحرک متفاوت هستند. انواع هواپیماها شامل رعد و برق، موستانگ، تاندربولت، کورسیر، صفر جنگنده، سیندن، Messerschmitt، Spitfire، Geebee، Pitts و دو هواپیمای پنهان است. هنگامی که هواپیما را انتخاب می کنید، می توانید آزادانه انتخاب کنید هر یک از چهار دوره برای مسابقه: Canyon، زمین برف، جنوب شهر یا کوه. زمانی که مسیر خود را از طریق دوره شروع به حرکت، شیرجه رفتن و یا صعود کنید، به تماشای فلش ها و یا گوش دادن به خبرنگار سیگنال دهید.
‏بازی-Play Station - پلی استیشن
‏‏بهبود عملکرد بازی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟