خانه بازی ورزشی
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۵/۰۶
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۸۲
تعداد نظرات۳۹
حجم۲۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده World Games

‏‏توضیح

‏** فوتبال PES پلی استیشن

‏** قابلیت اجرا بوسیله دسته بازی

‏** قابلیت اجرا بصورت دو نفره

‏** همراه با راهنمای کامل بازی

‏راهنما :

‏تمام صفحه کردن بازی

‏در برخی از گوشی ها ممکن است در اطراف بازی حاشیه های سیاه وجود داشته باشد به جهت استفاده از تمام صفحه گوشی مسیر زیر را طی نمایید

‏وارد بخش تنظیمات در بالای همین صفحه شوید --- در قسمت تنظیمات صفحه نمایش بر روی- نسبت صفحه نمایش - کلیک نمایید و در بخش باز شده قسمت - کشیده - را انتخاب نمایید --- به وسیله دکمه برگشت از تنظیمات خارج شوید تا تغییر مورد نظر ذخیره گردد اکنون بازی بصورت تمام صفحه و بدون حاشیه های سیاه اجرا می گردد.

‏کلید های مجازی

‏در برخی از بازی ها نیاز هست که همزمان دو کلید را با هم فشار دهیم تا مثلا بتوانیم تیراندازی نماییم یا عمل دویدن صورت بگیرید که معمولا در این مواقع باید از کلیدهای L1 یا R1 استفاده شود که دسترسی به این دکمه ها در صفحه گوشی مشکل می باشد به همین جهت با استفاده از کلید های مجازی می توان این مشکل را برطرف نمود راهنمایی های لازم در پایین شرح داده می شود.

‏در برخی از بازی ها نیاز است برای دویدن (یا تیر اندازی) دکه R1 را نگه داریم که می توان با ساخت کلید مجازی تنها یکبار بر روی این کلید زده تا این کلید فعال شده و عمل دویدن(یا تیراندازی) بصورت خودکار صورت پذیرد و با کلیک مجدد بر روی دکمه این دکمه غیرفعال می شود برای تنظیم کردن این نوع از کلید مجازی مسیر زیر را طی نمایید.

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟