استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کتاب
کاتالوگ بادران

کاتالوگ بادران

نصب در حال دریافت
نسخهv۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۱۲/۱۷
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۲۲
حجم۵۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده saina1990
‏‏توضیحات
‏لطفا تا انتهای توضیحات را مطالعه کنید.
‏باتوجه به اینکه سبدکالایی شرکت بادران روز به روز درحال افزایش می باشد، داشتن یک کاتالوگ کامل به همراه ویژگی های محصول نیاز اساسی هر نتورک مارکتر خواهد بود اپلیکیشن کاتالوگ پنبه ریز به عنوان یک کاتالوگ الکترونیک که همواره درحال به روزرسانی است بهترین گزینه برای تمام شاغلان ونیز مشتریان بازاریابی شبکه ای پنبه ریز می باشد.
‏امکانات برنامه:
‏تمامی محصولات به همراه توضیحات محصول: در این قسمت می توانید به صورت آفلاین فهرستی از تمامی محصولات شرکت پنبه ریز را در اختیار داشته باشید همچنین توضیحات مورد نیاز هر محصول در دسترس شماست.
‏لیست قیمت ها: با توجه به اینکه تعداد محصولات زیاد می باشد این قسمت طراحی شده تا لیست قیمت محصولات را در اختیار شما بگذارد.
‏امتیاز محصولات: با توجه به اینکه تعداد محصولات زیاد می باشد این قسمت طراحی شده تا لیست امتیازات محصولات را در اختیار شما بگذارد.
‏پلن درآمدزایی: در این قسمت طرح سودهی شرکت به همراه توضیحات آن قرار گرفته است.
‏در ورژن های جدید برنامه علاوه بر اضافه شدن محصولات جدید امکانات جدیدی نیز اضافه خواهد شد.
‏توجه: برنامه دارای درون پرداخت می باشد برای مشاهده نحوه ی کارکرد برنامه به قسمت خوش بو گننده های هوا سورینت در برنامه مراجعه کنید.
‏قابل ذکر است که قیمت این اپلیکیشن بسیار کاربردی برای نتورکر های محترم فقط 3000 تومان است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏بر طرف کردن مشکل اجرا در بعضی از گوشی ها
‏اضافه شدن فروشگاه شارژ بادران

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی