استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کتاب
برکات حضرت ولی عصر عج

برکات حضرت ولی عصر عج

امام زمان عج

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۷/۰۸
تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۵
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده شرکت قلم سرخ سفیر عشق
‏‏برکات حضرت ولیّ عصر عج اثر سید جواد معلم ، بازنویسی و خلاصه کتاب العبقری الحسان فی احوال مولانا صاحب الزمان عج ، نوشته شیخ علی اکبر نهاوندی بوده که در آن مجموعه ای از حکایات تشرف یافتگان به محضر امام عصر عج گرد آمده است .
‏کتاب به زبان فارسی و در سال ۱۴۱۹ ق نوشته شده است.
‏انگیزه نگارنده، معرفی هر چه بیشتر امام زمان عجّل‌الله‌فرجه‌الشریف و نقل قضایایی است که بتواند تاثیر عملی و اخلاقی بر افراد داشته باشد.
‏کتاب با مقدمه نویسنده آغاز شده و داستان‌های کتاب، در پنج بخش گنجانده شده است: تشرف یافتگان در عالم بیداری، مشاهدات و مکاشفات، رؤیاهای صادقه، تجلیات حضرت، توسلات به حضرت.
‏نویسنده از مجموعه پنج بخش العبقری الحسان، تنها بخش دوم جلد اول (المسک الاذفر) و بخش اول جلد دوم (الیاقوت الاحمر) را تلخیص و بازنویسی کرده و سعی او بر این بوده که قضایا و تشرفاتی که در زمان غیبت اتفاق افتاده است، نقل شود؛ چرا که معتقد است، قضایای حین تولد تا زمان شهادت امام حسن عسکری علیه‌السّلام در کتب شرح حالات آن حضرت، زیاد نقل شده است.
‏وی به خاطر طولانی نشدن کتاب، منابع و مستندات را حذف کرده و از نقل داستان‌های دیگر که ارتباط مستقیم به ملاقات با امام علیه‌السّلام نداشته، خودداری کرده است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏* متن کامل کتاب برکات حضرت ولی عصر عج
‏* تنظیمات فونت و سایز متن و رنگ
‏* امکان نشانه گذاری مطالب

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده