استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی کودک
دهکده شادی آموزش زبان انگلیسی کودک

دهکده شادی آموزش زبان انگلیسی کودک

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۱۱
تعداد دانلود۳۳ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۵۲
حجم۴۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده گروه لبخند
‏‏توجه: هدف اصلی بازی، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 2 تا 6 سال با بیش از ۱3۰ بازی و فعالیت آموزشی شاد و سرگرم کننده میباشد.
‏دهکده شادی (آموزش زبان برای کودکان) مجموعه ای بیش از ۱3۰ بازی و فعالیت آموزشی شاد، مفرح و آموزنده مختص کودکان 2 تا 6 سال است که می تونه کودک دلبند شما رو برای ساعت ها سرگرم کنه و در عین حال، مطالب مفید و آموزنده ای رو به اون آموزش بده.

ویدئو معرفی بازی

‏در این دهکده، کودکان با ورود به هر خونه و با کمک بازی و سرگرمی، آموزش های متنوعی رو با هدف آموزش زبان انگلیسی تجربه می کنند:
‏* تلفن کودک : بخش جذاب تلفن کودک با قابلیت دریافت تماس و پیامک از طرف حیوانات بامزه دهکده‌ی شادی و افزودن مخاطب دلخواه و همچنین قابلیت گرفتن تماس با حیوانات جذاب دهکده‌ی شادی. داشتن صفحه کلید موزیکال و شاد برای سرگرمی کردن کودک. تلفظ اعداد به زبان انگلیسی برای آشنایی کودک با اعداد صفحه کلید تلفن و همچنین قابلیت ضبط صدا و افزودن مخاطب دلخواه !
‏* خونه آموزش الفبای انگلیسی : آشنایی با حروف الفبای انگلیسی و طریقه نوشتن آنها
‏* خونه موسیقی : شامل یه پیانوی موزیکال کودکانه با ۴ نوع صدای متفاوت برای خلق موزیک های جذاب توسط کودک دلنبد شما
‏* خونه ی آموزش اعداد و مفاعیم ریاضی به زبان انگلیسی : آشنایی با شکل های هندسی ، آموزش شمارش اعداد با کمک انگشتان دست، ترتیب قرارگیری اعداد و ...
‏* گاراژ : آشنایی با نام انگلیسی ماشین های مختلف، بازی نقطه به نقطه و …
‏* طویله : آشنایی با نام انگلیسی حیوانات و پرندگان اهلی ، آشنایی با غذای هر حیوان ، آشنایی با بچه ی هر حیوان و ... (مناسب برای آموزش کودکان زیر 5 سال)
‏* شهر بازی برای استراحت و بازی های غیر آموزشی مثل مار و پله و منچ ( و به زودی بازی های بیشتر)
‏* گالری نقاشی : آشنایی با نام نام انگلیسی رنگ ها - در این بخش از دهکده ی شادی انگلیسی کودک شما میتونه نقاشی بکشه، رنگ آمیزی کنه و اگر دوست داشتید میتونید هنر کودکتون رو با دوستاتون به اشتراک بذارید!
‏* آشپزخونه : با نام انگلیسی وسایل آشپزخونه آشنا شید
‏* بیمارستان : آشنایی با نام انگلیسی وسایل بیمارستان
‏* آرایشگاه : ساخت چهره و شخصیت دلخواه و آشنایی با نام انگلیسی وسایل و ابزارهای آرایشگاه
‏* تماشاخانه :کلی پازل و صفحات رنگ آمیزی جذاب از کارتون های مورد علاقه ی کودکان
‏* موجودات آبزی : با نام انگلیسی حیوانات آبزی آشنا شید. و تشخیص بدین کدوم حیوون تو آب زندگی می کنه و کدوم درون خشکی.
‏(آشنایی با نام انگلیسی موجوداتی چون دلفین، نهنگ، اسب آبی، اسب دریایی، ستاره دریایی، صدف، عروس دریایی، ماهی، هشت پا، اختاپوس، کوسه)
‏* با نام انگلیسی وسایل منزلی که تو فروشگاه فروخته میشه آشنا شید
‏* با نام انگلیسی حیوونا و پرندگان جنگل آشنا شین و تشخیص بدین کدوم حیوون داخل آب، کدوم داخل آسمون و کدوم داخل جنگل زندگی می کنه
‏(آشنایی با حیواناتی مثل خرس، ببر، شیر، میمون، فیل، گاو، بوفالو، گوزن، گورخر، گرگ، خرس کوالا و پرندگانی مثل، عقاب، کلاغ، پلیکان، کرکس، کبوتر، اردک، گنجشک، طوطی، دارکوب جغد)
‏این بازی به صورت مداوم به روز رسانی شده و امکانات و بازی های بیشتر، جذاب تر و متنوع تری به اون اضافه می شه.
‏پس منتظر به روز رسانی های بعدی و محتوا های جدید و جذاب باشین!
‏قابلیت انتخاب نمای کودکانه بازی : امکان انتخاب ظاهر بازی به منوی اصلی اضافه شد. در حال حاضر 4 انتخاب متناسب با چهار فصل سال وجود داره و میتونید با استفاده از این امکان دهکده ی شادی رو در فصول بهار، تابستان، پاییز و زمستان ببینید.
‏دهکده ی شادی، ابزار مناسب برای مهد کودک ها و پیش دبستانی ها : بسیاری از بخش های بازی دهکده ی شادی با اهداف آموزشی مهد کودک ها و پیش دبستانی ها منطبق است، در واقع این بازی حکم یک جعبه ابزار آموزشی برای مهد کودک ها و پیش دبستانی ها دارد و به مرور بر امکانات مناسب این اهداف خواهیم افزود.
‏توضیحات تکمیلی : بخشی از محتوا و بازی های دهکده ی شادی نیاز به دانلود دارند. دانلود این بازی ها اغلب ساده و سریع و رایگان است، همچنین تمامی بخش های آموزشی این بازی رایگان است، سعی شده که بازی های دخترونه و پسرونه هم توی دهکده داشته باشیم، کم کم بر تعداد این بازی ها اضافه خواهد شد
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏رفع خطای پلی پروتکت

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

🔠 آموزش انگلیسی به کودکان

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده