خانه برنامه مذهبی
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۲/۲۲
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده مهدی حامدی

‏‏بسم الله الرحمن الرحیم

‏نرم افزار تخصصی ترور و شهدای ترور

‏قربانی عشق یک اپلیکیشن جامع در مورد تروریسم و شهدای ترور انقلاب اسلامی می‌باشد.

‏این نرم‌افزار در سه دسته‌بندی اصلی اطلاعات جالب و مهمی در باب ترور و تروریسم را ارائه می‌دهد.

‏در بخش اول؛ در مورد بنیادهای نظری ترور و تروریسیم، نظرات اسلام و علمای اسلامی در مورد خشونت و تروریسم، تفاوت‌های بنیادی جهاد و ترور، سایبر تروریسم، مبارزه با تروریسم و هزینه‌های تروریسم مطالب مهمی را خواهید دانست.

‏در بخش دوم؛ به معرفی حوادث مهم تروریستی در ایران پرداخته‌ایم. حوادثی نظیر حمله به پرواز 655 ، ترور آیت‌الله خامنه‌ای ، انفجار دفتر نخست وزیری ، انفجار دفتر حزب جمهوری ، بمباران شیمیایی سردشت و شهدای هسته‌ای از تیترهای مهم این قسمت هستند. در بخش شهدای هسته ای نیز به معرفی کامل، زندگی‌نامه، وصایا، خاطرات، نحوه‌ی شهادت و آلبوم تصاویر شهدای گرانقدر صنعت هسته‌ای ( احمدی روشن ، علیمحمدی ، رضایی نژاد ، شهریاری ، قشقایی ) پرداخته شده است.

‏در بخش سوم این نرم‌افزار؛ شهدای شاخص ترور ، نظیر شهدای محراب ، شهید مطهری ، شهید صیاد شیرازی ، شهید کچویی ، شهید مفتح ف شهید آیت ، شهید لاجوردی ، شهید هاشمی نژاد ، شهید شوشتری معرفی گشته و انگیزه‌ی ترور آن‌ها بر شمرده شده است.

‏امید است با مطالعه و دقت نظر در حوادث تاریخی مهم، راه را بر سوء استفاده‌ی مجدد دشمنان ببندیم تا دیگر شاهد عوض کردن جای جلاد و شهید نباشیم.

‏پیشنهادات و نظرات شما را با گوش جان پذیرا هستم.

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟