خانه برنامه سبک زندگی
آرایش چشم با فیلم

آرایش چشم با فیلم

تعداد دانلود۷۰۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده عبدالوهاب محمدپور
‏‏آرایش چشم یکی از قسمت های اصلی در میکاپ و آرایش صورت می باشد. در این میان کشیدن خط چشم سبب حالت دادن به چشمان و درشت نشان دادن چشم های ریز و کوچک می شود. کشیدن خط چشم مناسب چشم هر فرد، نیاز به تبحر و یادگیری اصولی دارد. با یادگیری نکات مربوط به رسم خط چشم به آسانی می توانید با کشیدن خط چشمی زیبا، چشمان خود را بزرگتر و جذابتر از آنچه هست نشان دهید.
‏هر شخصی چهره ای متفاوتی داره با رنگ پوست متفاوت و حالت چشم خاص..بعضی از خانم ها نمی دونن با توجه به رنگ پوست و حالت چشم هاشون چه مدل آرایش چشمی بهشون میاد..
‏آرایشگران حرفه ای هر شخص رو با توجه به رنگ پوست و حالت چهرشون آرایش می کنن..فوت و فنی که اکثر خانم ها از ازشون بی خبرن،،
‏در این برنامه نحوه رسم خط چشم به صورت گام به گام به شما آموزش داده شده است. لذا برای یک مهمانی یا عروسی بدون نیاز به آرایشگر می توانید خود را به طور دلخواه آراسته و در هزینه ها نیز صرفه جویی نمایید.
‏چشم های شما چه شکلی است؟ گرد, ریز, درشت یا... مهم نیست مهم آن است که اگر چشم هایتان را با توجه به شکل آنها آرایش کنید زیبایی و جذابیت آن ها چند برابر می شود. در ادامه آرایش متناسب با چشم خود را ببینید.
‏آرایش کردن یکی از کارهای روزمره برای خانم ها بدل شده است که ما در ادامه پیشنهاداتی برای آرایش مناسب برای چشم به شما پیشنهاد می کنیم
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟