استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
We Are Illuminati: Conspiracy

We Are Illuminati: Conspiracy

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۱
تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۶۱۶
حجم۵۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Tapps Games
‏‏بت های پاپ ، علاقه مندان به فراماسونری ، رهبران جهان و بیگانگان پوسته پوسته علاوه بر پول ، قدرت و سفینه فضایی هوشمندانه مبدل مشترک دارند؟
‏همه آنها Illuminati هستند!
‏به صفوف آنها بپیوندید و تا آنجا که می توانید افراد بیشتری را تحت تأثیر قرار دهید! کنترل ذهن ، اخبار جعلی ایلومیناتی ، پیام های پنهان در فیلم های موسیقی ، مواد شیمیایی عجیب در منابع آب: در این کلیک شبیه ساز Iluminatti ، مسیرهای شگفت آور گسترده ای از مسیرهای تسلط بر جهان وجود دارد.

ویدئو معرفی بازی

‏فقط کافی است توطئه کلیکگر شبیه ساز مورد علاقه خود را انتخاب کنید!
‏نکات برجسته GAME SIMULATOR TYCOON یا چگونه برای عضویت
‏ACPRACTICE مهارت های بازی بیکار جهانی که می دانید همیشه می خواستید با تأثیرگذاری بر مردم و تبدیل آنها به بره های بیکار کلیک کننده زیرکار ، تمرین کنید!
‏👁️OCCUPY ذهن بره های انسان در سراسر این جهان بازیهای غافلگیرانه در یک کلیک شبیه ساز با کلیک کردن روی نقشه کارشناسی ارشد خود را به حرکت و بیکار در انتظار نتایج ، مانند یک مدیر واقعی جامعه مخفی بازی سرمایه دار خیلی مهم در یک شبیه ساز بیکار.
‏👁️ کار سخت برای تسلط بر همه و همه! چرا وقتی می توانید در یک بازی بی سیم شبیه ساز کلیک کنید ، از نفوذ در سطح عمیق بازی غافلگیر شوید؟
‏AVEAVESDROP در مورد بازی مخفی ماسونی و بازی مکالمات شبیه ساز بیکار بازی با قرار دادن سیم در دفاتر رهبران قدرتمند جهان و استفاده از اخبار جعلی و تاکتیک های بازی ویروس برای دستکاری برنامه های سایه دار خود با توجه به برنامه های بازی شبیه سازی سایه دار خود!
‏- مشاهده کنید همه چیز را تحت تأثیر بازی های غیور Iluminati شما می توانید شما را به عنوان کلیک شبیه ساز جدید خود و نظم جهانی فراماسونری به ارمغان بیاورد!
‏نظریه پردازان بازی ماسونی شبیه ساز و نظریه پردازان توطئه کلیک را به اثبات برسانید و به آنها طرح های کلیک بیشتری بیکار کنید تا نظریه پردازی کنند! به جرات می توانید به اسرار شبیه ساز بیکار شیرجه رفتن به یک بازی ویروس غیرفعال کلیک کنید که همه چیز را که قبلاً در مورد بازیهای بیگانه جوامع مخفی در یک بازی مقصر تصور کرده اید به چالش می کشد! دریابید که چگونه به سرگرم کننده ترین روش ممکن به جامعه مخفی ایلومیناتی بپیوندید!
‏تمام قدرت اسرار بازی های سنگ تراشی را در یک طرح فراماسونری برای مهار توطئه های دیوانه تاریخ ، مهار کنید! هیچ بازی ماسونی یا بازی های UFO دیگر هرگز به شما اجازه نمی دهد که برنامه های سلطه بر جهان مانند این یک واقعیت عملی شود! اجازه ندهید که هیچ چیز قضاوت شما را دچار دردسر کند: اکنون به این جامعه مخفی بپیوندید!
‏با استفاده از بازیهای بیکار شبیه ساز کلیکگر ، بیگانگان خزندگان بازی را کنترل کنید و امور جهانی را از سایه کنترل کنید ، بازی های UFO بت های پاپ و ستاره های هالیوود را از طریق کمترین مشکوک بازی های بیگانه خود طاعون طاعون انجام دهید و به آهستگی راه خود را به سمت جامعه مخفی صعود کنید وضعیت رئیس بزرگ Illuminati در این بازی سرمایه دار فراماسونری بیکار کلیک!
‏از مهارتهای جاسوسی بازیهای UFO بازیهای بیکار و بازیهای بیگانه خود برای نفوذ در صفحات مخفی ترین ویروس بازیهای مخفی جهان و گروه بازی های بیکار استفاده کنید و راه خود را برای این بازی مهیج و شبیه سازی آماده کنید. خیلی خوب است ، وقتی فهمید که چگونه به Illuminatti بپیوندید ، مانند طاعون پخش می شود!
‏برخی از بازی های ویروس طاعون و اخبار جعلی بازی بیکار را پخش کنید ، قلاب بازی های UFO قلاب خود را روی آن بچسبانید و به طور واقعی کشف کنید که چگونه اکنون در این بازی شبیه سازی مرموز به Illuminati بپیوندید!
‏P.S: در این متن بازی بیکار ، هیچ بازی پنهانی برای بازی های بیگانه Illuminatti مخفی وجود ندارد ، به دنبال اسرار بازی های شبیه سازی انجمن مخفی باشید! 👁️
‏لطفا توجه داشته باشید! این بازی کلیک شبیه ساز رایگان است ، اما حاوی موارد بازی بیکار است که می توانید برای پول واقعی خریداری کنید. برخی از ویژگی های شبیه ساز بیکار و موارد اضافی ذکر شده در توضیحات این بازی شبیه سازی و بازی سرمایه دار نیز ممکن است برای پول واقعی خریداری شوند.
‏‏تغییرات بزرگ در راه است، آیا برای سطح بعدی تسلط بر جهان آماده هستید؟

‏بازی خود را به روز کنید و چیزهای جدید را بررسی کنید:
‏جستجوهای روزانه: کارهای جدید هر روز برای گسترش قدرت خود در جهان؛< br>حلقه حلقه! با ویژگی جدید 'تلفن' از شانس خود استفاده کنید! شما می توانید یک رفتار خوب دریافت کنید ... یا یک تهدید! آیا به تماس پاسخ می‌دهید؟
‏رابط جدید جدیدی که برای بهبود تجربه‌تان کار کرده‌ایم!

‏از بازی شما متشکریم!

نظرات و امتیاز ها

۶۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ilia
پریروز

‏✓ داستان های اینومیناتی ‏✓ باگ هیچ ‏✓ لگ هیچ ‏✗ هنگ داره بازی خیلی خیلی خوبیه اما کوپی رایت خورد

۲ ۰
[-_-]
پریروز

چرا میگن مینیاتوریه چیه اسمش چی هست اصلا چه اسکلی این بتزی رو میسازه تا چنین راز های که اصلا نمیدونم چیه رو در اختیار بشر بزاره؟اگه قرار بود این ها چنین بازی رو بسازه که اینقدر عجیبه همون اول تو اخبار پخش میکردن اگه میخواستن این چیزا رو نمیگن بفهمین ای فقط یه بازیه الکیه همش دروغه با بازی اینا رو در اهتیار مردم نمیزارن

۴ ۸
༒E༒L༒X༒
٥ روز پیش

سلام دوستان این بازی توسط ایلومناتی ساخته شده دلیل مرگ ایکس هم فاش شود اونا به ایکس کفتند تو بیا داخل سازمان ما اما اون قبول نکرد و بعد به رفیق ایکس کفنتد برو اون بکش بعد دزدها به ایکس تیر اندازی کردند اصلا تیر روی سمت چب صورتش نبود عجیب نیست شاید با دادن یه سم کشته شده

۱۵ ۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده