خانه برنامه آموزشی
دانشگاه هیولاها Eng

دانشگاه هیولاها Eng

تعداد دانلود۵۰۰
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده باباردو
‏‏کمیک جذاب و زیبای دانشگاه هیولاها به زبان انگلیسی همراه با ترجمه لغات از سطح متوسط تا دشوار جهت تقویت زبان انگلیسی + آزمون چهار گزینه ای پویا و تصادفی
‏هدف از ارائه این برنامه :
‏ما تصمیم گرفتیم راهی نوین برای آموزش و یادگیری زبان ارائه دهیم، به همین دلیل کمیک های انگلیسی رو همراه با ترجمه لغات و یک محیط کاربری جذاب به علاوه آزمون چهار گزینه ای از لغات تقدیم شما عزیزان میکنیم.
‏یادگیری به این روش باعث میشه که معنی کلمه ها رو عینا حس کنید و طریقه استفاده اونها رو در جمله و موقعیت مناسب یاد بگیرید.
‏علاوه بر ترجمه لغات، توضیح انگلیسی لغات هم در قسمت ترجمه وجود داره که تاثیر به سزایی در درک کلمه و معنی اون داره.
‏امکانات برنامه :
‏- امکان زوم کردن روی تصاویر
‏- نمایش تمام صفحه تصاویر
‏- آزمون چهار گزینه ای پویا و تصادفی
‏- امکان پرش به یک صفحه
‏- رابط کاربری بسیار ساده و جذاب
‏- ذخیره آخرین صفحه
‏- لیست کامل لغات دشوار به همراه ترجمه برای مرور
‏و ...
‏کیفیت تصاویر و اندازه اونها بسیار خوب و با زوم کردن روی اونها به راحتی قابل خوندن هستند. در صورتی که کیفیت تصاویر در دستگاه شما پایین هست، به دلیل کمبود فضای کافی برای برنامه می باشد.
‏امیدواریم این نرم افزار مورد استقبال شما عزیزان قرار بگیره تا امکانات دیگه ای نظیر تلفظ لغات، آزمون های حرفه ای تر ، رابط کاربری قوی تر و ... در آینده به برنامه اضافه بشن
‏برنامه بر روی گوشی های زیادی امتحان و بدون مشکل اجرا شده ، در صورت بروز و نمایش هرگونه خطایی خواهشمندیم شماره خطای نمایش داده شده به همراه مدل گوشی رو به آدرس ایمیل app@bobardo.com ارسال کنید تا ما رو در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.
‏برای اطمینان از کارایی برنامه میتونید دیگر محصول ما رو به صورت رایگان دریافت کنید.
‏آستریکس و ابلیکس 01 Eng
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟