En
حجم:۲.۲ مگابایت
نسخه: ۱.۰.۱(۱۳۹۴/۰۵/۱۲)
کتاب
۵
۱
۱۰۰
دانلود
۲ روز
انسان فرهیخته #1
انسان فرهیخته #2
انسان فرهیخته #3
انسان فرهیخته #4
انسان فرهیخته #5

   توضیحات

‏‏این نرم افزار ترجمه کتاب as a man thinketh نوشته James Allen میباشد که در این مجموعه با عنوان انسان فرهیخته ترجمه شده است. این کتاب که شهرتی جهانی دارد، تنها 23 صفحه است و تا کنون صدها بار به چاپ رسیده و به اکثر زبان های زنده دنیا ترجمه شده است. نویسندگان بزرگی چون رندی گیج، برایان تریسی، رابرت کیوساکی و آنتونی رابینز بارها و بارها در نوشته ها و کتابهایشان از این کتاب یاد کرده اند.

‏عنون کتاب در واقع وام گرفته شده از Bible است: 'As a man thinketh in his heart, so is he' و کل کتاب هم در حول همین محور تفکر می باشد. اینکه تفکر می تواند بر شخصیت، پیشامد ها، بدن و سلامتی، هدف، نگرش و آرامش تاثیرات بسیار متفاوتی داشته باشد، دقیقا در این کتاب بررسی شده است.

‏بخش هایی از کتاب را در زیر می خوانید:

‏'یک شخص همان است که در ذهنش بدان فکر میکند'، این نه تنها فقط حکمت وجودی شخص را شامل می شود بلکه به قدری فراگیر است که هر شرایط و حالتی را دربر می گیرد. یک انسان در معنای واقعی همان است که به آن فکر می کند و شخصیت او نتیجه کامل افکار اوست.
‏طرز تفکروشخصیت در واقع یکی هستند، وهمانطور که شخصیت تنها می تواند خود را از محیط و شرایط کشف کند، شرایط بیرونی زندگی یک شخص جایگزین زندگی واقعی او خواهد شد.
‏برای کنار گذاشتن بی هدفی و ضعف و شروع تفکرهدفمند بایستی وارد دنیای قدرتمندان شد که شکست را راهی برای پیروزی تلقی می کنند.
‏بدون فداکاری و همت هیچ گونه پیشرفت و دستاوردی وجود نخواهد داشت و موفقیت دنیایی یک انسان با ازبین بردن افکار حیوانی اش و معطوف کردن افکار بر روی برنامه هایش میسر میشود.
‏شما تبدیل به رویا و نگرش خودتان خواهید شد. شما همیشه چیزی را بیشتر سمت خودتان جذب خواهید کرد که آن را بیشتردوست دارید. و همیشه نتیجه تفکراتتان دست شما را خواهد گرفت. هر چه را که طلب کنید بدست می آورید، نه بیشتر و نه کمتر.
‏انسان ها هر چیزی را که می خواهند جذب نمی کنند، بلکه هرچه خودشان هستند آن را جذب می کنند.
  
۱
  
۵
saji13
۱۳۹۵/۰۵/۰۱
حرف نداشت من که خیلی خوشم امد و پیشنهاد میکنم شما عزیزان هم مطالعه کنید این گنجینه رو به امید حق