خانه برنامه کاربردی

کانتکت پلاس

۲,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده Bestico
نسخه۲.۷.۱
حجم۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۱/۲۱
‏‏سرعت و راحتی اجرای کارها در کاتکت پلاس...برنامه ای کاربردی برای راحت طلبان...نظم بخشیدن به کارها...بدون تبلیغات! بدون نیاز به دسترسی اینترنت!
‏بسیاری از ما دوست داریم کارهای خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهیم. برای مثال وقتی میخواهیم با دوستمان یا خانواده مان تماس بگیریم یا برایشان پیامی بفرستیم. تمام مراحل چه تماس تلفنی و چه پیام دهی در برنامه ها و محیط های دیگر نیاز به صرف وقت برای رفتن به آن برنامه و جستجو میان انبوه پیام های فرساتاده شده یا حتی لیست شلوغ کانتکت های گوشی میباشد.
‏بسیاری از ما اطلاعات کانتکت های خود را روی سیم کارت نگه داری میکنیم که این امر خود ایجاب میکند که به دو قسمت اسم و شماره ی مخاطب بسنده کنیم. زیرا برای قسمت های دیگر نظیر عکس مخاطب، تاریخ تولد، ایمیل، آدرس، حرفه، شماره کارت و... بایستی کانتکت روی حافظه ی دستگاه ذخیره شود که این خود مشکلاتی دارد نظیر: مفقود شدن دستگاه یا تعویض آن، فرمت کردن دستگاه و پاک شدن تمام اطلاعات آن! مشکل دیگر سخت بودن مراحل بک آپ گیری از دستگاه ،اطلاع نداشتن از مراحل آن یا اهمیت ندادن و یا اصلا فراموشی آن. مشکلی مشابه زمانی پیش می آید که شما میخواهید تمام اطلاعات کانتکت های خود را به گوشی یا تبلت دیگری انتقال دهید؛ ولی نیازمند راهی هستید که سریع و راحت باشد. بسیاری از تنظیمات اکانت گوگل اطلاع ندارند یا دسترسی به اینترنت محلی ندارند و یا ترجیح میدهند اصلا از این سرویس استفاده نکنند.

‏کانتکت پلاس راه حلی پایدار، سریع و آسان با هدف یکپارچه سازی تمام کانتکت ها برای تلفن همراه شماست:
‏1.در کانتکت پلاس به ازای هر اسم یک کانتکت در نظر گرفته میشود و تمام شماره هایی که اسم مشابه دارند در یک جا کنار هم قرار میگیرند. حتی میتوان دو اسم یا کانتکت با اطلاعات مختلف را براحتی و با یه اشاره در یک کانتکت باهم ادغام کرد. تمام پردازش های لازم را کانتکت پلاس تا حد امکان و با پیش بینی خودش انجام میدهد تا کاربر از هرگونه عمل اضافه ای بی نیاز باشد.
‏2.در کاتکت پلاس هر کانتکت سیم کارت یا گوشی روی یک کانتکت در کانتکت پلاس ظاهر میشوند. با این ویژگی که شامل فیلدهای متفاوت و دلخواه شما کاربران است(از قبیل شماره های همراه و ثابت، تاریخ تولد، عکس،  لینک مستقیم ایمیل، واتساپ، تلگرام، وایبر، آدرس، شماره ی کارت، حرفه و...). و تمام اینها قابل ویرایش و بک آپ گیری هم بصورت اتوماتیک توسط کانتکت پلاس و هم دستی (در قالب فایلی یکپارچه) توسط کاربر است. فایل بک آپ یک فایل خارجی و دارای پسورد روی حافظه ی دستگاه است و قابل انتقال روی هر دستگاه اندرویدی است.
‏3.سرویس های ویژه ی دیگر که این برنامه فراهم میکند : ساخت یک کارت ویزیت با اطلاعات کاربری خود که در قالب یک کانتکت به برنامه اضافه شده است(استفاده از تگ های @plus , @address , @expert, @card و در آخر هرکدام اینتر). سرویس اعلان تولد دوستانی که تاریخ تولد آنها در کانتکت مربوطه ذخیره شده است. سرویس یادآور برای هر کانتکت که به صورت فواصل زمانی نامعین متنی برای شما به نمایش در می آید(استفاده از تگ @plus و در آخر اینتر).
‏توجه: 1.تگ های ذکر شده در بالا در قسمت مربوط به اطلاعات اضافه ی هر کانتکت نوشته میشوند. با نگه داشتن انگشت خود روی عکس هر مخاطب در لیست مخاطب های کانتکت پلاس، صفحه ی مربوطه باز میشود.
‏        2.این برنامه ی کم حجم یک برنامه ی همگام ساز است که به طور خودکار اطلاعاتش با برنامه ی کانتکتس گوشی آپدیت میشود.
‏        3.کانتکت پلاس دسترسی نیاز به اینترنت ندارد و تمام پردازش های لازم روی سیستم کاربر انجام میشود. در عین  حال کمترین حافظه ی مصرفی و پردازش هایی بهینه(توسط الگوریتم های بهینه) انجام گرفته شده و در نتیجه ی آن مصرف باتری کمی به خود اختصاص دهد.

تغییرات در نسخه جدید

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟