خانه بازی اکشن
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۰
حجم۲۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده گروه پولاد
‏‏هدفگیری و پرتاب چاقو، یکی از ورزش های جذاب و پرطرفدار می باشد و نیاز به مهارت بسیاری نیز دارد. اگر به این ورزش علاقه مند هستید، این بازی می تواند تفریح جذابی برای شما باشد. (این ورزش را در خانه امتحان نکنید!!)
‏در این بازی، با زدن اهداف مختلف و گذراندن مراحل، مهارت شما سنجیده می شود و ابزارهای جدیدی در اختیار شما قرار می گیرد. مراحل بازی پایان ناپذیرند و سخت تر و سخت تر خواهند گشت. همچنین اهداف متفاوتی رو بروی شما ایجاد خواهد شد، از سیبل های معمولی گرفته تا هندوانه و بادبادک های رنگی.
‏نکته : احتیاجی نیست انگشت خود را تماما تا سمت راست صفحه ببرید. در همان گوشه سمت چپ صفحه، هر بار که انگشت را بردارید و به سمت راست بکشید، هدف به سمت راست حرکت می کند.
‏در نسخه جدید، با فشردن دکمه پایین سمت راست می توانید چاقو را پرتاب کنید.
‏ضمنا سلاح های جدید اضافه شد:
‏- دمپایی
‏- تیغ بتمن
‏‏- اصلاحات کلی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟