En
Ice Princess Castle Decoration
حجم:۳۵.۹ مگابایت
نسخه: ۶.۰.۱(۱۳۹۷/۰۷/۱۶)
سبک زندگی
۳.۷۹
۲۹
۹
هزار
دانلود
Ice Princess Castle Decoration #1
Ice Princess Castle Decoration #2
Ice Princess Castle Decoration #3
Ice Princess Castle Decoration #4
Ice Princess Castle Decoration #5

   توضیحات

‏‏🏟 آیا شما همیشه می خواستید یک خانه عروسکی شاهزاده خانم زرق و برق دار ایجاد کنید یا خانه خود را برای عروسک های کوچک طراحی کنید؟ با 🏰 یخ شاهزاده خانم دکوراسیون قلعه 🏰 بچه بازی عروسک به صورت رایگان شما در نهایت می توانید یک 'قلعه شاهزاده خانم' کامل برای ملکه های آینده تزئین و آنها را با یک خانه ی سگ کوچولو خانواده به عنوان پناهگاه از طوفان نزدیک ارائه دهد! این بازی های 'یخ شاهزاده خانم' به شما یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد یک خانه عروسک شاهزاده خانم عجیب و غریب، تزئین آن را با مینیاتور عروسک فوق العاده ارائه می دهد و طراحی اتاق عروسک زیبا قلعه یخ زده خود را آماده برای جوان امی، Elzie و دوستان حیوان خانگی ناز خود را. دانلود کاملا جدید شگفت انگیز بازی جدید دکوراسیون خانه ما و لذت بردن از یک ماجراجویی برفی با شاهزاده خانم های مورد علاقه خود و دوستان حیوان خانگی خود را!

‏❄️❄️❄️❄️❄️❄️ʏ️
‏ایجاد و تزئین یک قلعه یخ افسانه در بهترین بازی های عروسی شاهزاده ی خانه که تا کنون دیده اید!
‏❄️❄️❄️❄️❄️❄️ʏ️

‏☃️ آخرین گزینه های طراحی خانه منجمد در بازی شاهزاده یازده با شکوه یخ!
‏☃️ انتخاب کنید که اتاق شما می خواهم به ایده های دکوراسیون خانه عروسک خلاق خود را به ارمغان بیاورد!
‏☃️ با دوستان جدید حیوانات شاهزاده خانم ها آشنا شوید و از عروسک های ناز کوچولو لذت ببرید!
‏☃️ یک اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق ناهار خوری یا حمام برای 'قلعه یخ' خود ایجاد کنید - با توجه به طرح طراحی خانه سلطنتی به نیازهای شما!
‏☃️ دکوراسیون خانه های متعدد و اجناس مبلمان مهمانی در انتظار شما برای استفاده از آنها با توجه به طرح های دکوراسیون اتاق شاهزاده خانم زیبا خود را!
‏☃️ بسیار آسان برای استفاده از گیم پلی: به سادگی موارد را لمس و کشیدن آنها را در هر کجا که شما می خواهید.
‏☃️ خانه خود را که در یخ پوشیده شده است طراحی کنید و عکس ها را به اشتراک بگذارید تا در همه شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا به دوستان خود برسید.
‏☃️ شما نباید این فرصت را از دست ندهید تا برخی از بهترین بازی های تزئینات خانه را دانلود کنید - دانلود 🏰 یخ شاهزاده قلعه دکوراسیون 🏰 به صورت رایگان!

‏🏟 دریافت آخرین بازی خلاق شاهزاده خانم قلعه! آیا تا به حال می خواستم بهترین بازی های قلعه شاهزاده ای و بازی های عروسک خانه با مردم را بازی کنم؟ در حال حاضر شانس خود را برای ساخت تمام خانه خود را تزئینات رویاهای به حقیقت می پیوندند. به داستان برفی من در Playhome مراجعه کنید و وظایف جالبی را برای رسیدن به بهترین مدل مجلل 'اتاق عروسک ها' کامل کنید. هنگامی که دکوراسیون شما تمام شده است، عکس های شاهزاده خانم های مورد علاقه خود را در خانه های عروسک تزئین شده جدید خود بگیرید و آنها را با تمام دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید! دانلود این 🏰 یخ شاهزاده خانم دکوراسیون قلعه 🏰 بازی به صورت رایگان و یک مالک افتخار از بازی دکوراسیون اتاق با شکوه شاهزاده خانم ما!

‏🏟 بازی دکوراسیون منزل جدید رایگان! به جهان از بازی های شاهزاده خانم کامل رایگان برای تمام سنین و طراحی عروسک های عجیب و غریب احاطه شده توسط برف و یخ. قبل از اینکه طوفان قهرمانان بی گناه را از بین ببرد، شروع به ایجاد این قلعه یخ عروسک یخی کنید! عجله آدرنالین را زیر پوست خود احساس کنید چون تلاش می کنید شاهزاده خانم زیبا را از برکت همیشه در یخ زده نگه دارید! طراحی شگفت انگیز 3D خانه این بازی بچه عروسک را به صورت رایگان ایجاد کنید، و ساکنان یخ قصر یخ شما را برای همیشه از شما سپاسگزار خواهند بود تا از چاه های طوفان وحشتناک آنها را نجات دهید. نصب 🏰 یخ شاهزاده خانم دکوراسیون قلعه 🏰 و زمان زندگی خود را با این 'بازی دکوراسیون خانه'!

‏🏟 محبوب ترین خانه بازی تزئین خانه با مبلمان زیبا! اگر تا کنون 'خانه بازی من' یا خانه بازی عروسی شاهزاده خانمها را برای عروسک های کودک بازی کرده اید، شما عاشق تزئین خانه ها و قلعه هایی که در زمستان سرد در بازی های شاهزاده ی آزاد ما احاطه شده اند. دیگر برنامه های طراحی خانه 3D قادر به دادن چنین رضایت زیادی از طراحی اتاق عروسک نخواهند بود، بنابراین شما نباید اندیشه های دوم در مورد بازی 'خانه عروسک شاهزاده خانم' را در این فصل بگذارید! فراموش کردن در مورد بازی های مختلف قلعه شاهزاده خانم، چرا که بازی های یخ شاهزاده خانم شما را به همه چیز شما تا به حال نیاز به کامل تزئین اتاق عروسک ها برای ملکه آینده. دانلود 🏰 یخ شاهزاده خانم دکوراسیون قلعه 🏰 در حال حاضر و سرگرم کننده فوق العاده ای است!
ترجمه شده توسط:     رفیعی

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏v6.0.1
‏- اشکال برطرف شد.
‏* از به روز رسانی لذت ببرید!*
‏v3.0
‏- اشکالات جزئی رفع شد.
ترجمه شده توسط:     رفیعی

   دسترسی های نرم افزار

  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  
۲۹
  
۳.۷۹
♡ sogi ♡
۱۳۹۷/۰۳/۲۹
خوب بود ای کاش پرنس هاش همش تو یه روز باز میشدن
  
♥mahshad♥
۱۳۹۷/۰۳/۲۰
فضاش خیلی کمه و رنگ هاش متنوع نیست اما واسه سر گرمی خوبه
  
h..❤..a
۱۳۹۷/۰۵/۲۲
برای سرگرمی خوبه