استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Real Drift Car Driving Master

Real Drift Car Driving Master

نسخه۱.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۶۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Chilli Games Box
‏‏Master Drift Car Driving Real: New Car Drift Driving Adventure
‏بازی دریفت خیابانی مورد علاقه راننده دریفت تجربه رانندگی داغ را به سطح جدیدی می برد! دریفت با روروک مخصوص بچه‌ها از کشورهای مختلف جهان.
‏ماشین‌های مسابقه‌ای سرگرم‌کننده در بزرگراه بهترین بازی مسابقه‌ای دریفت و شیرین کاری‌های شدید در سال 2018 است. آماده باشید تا یک ماشین موتور ترافیک واقعی باشید که در بزرگراه شهر دریفت می‌کند. شبیه ساز سرعت برای انجام شیرین کاری های دیوانه کننده دریفت و پرش ماشین روی ماشین ها. رانندگی با ماشین خود در مسابقات مختلف، مانند چالش آماتور. ماشین ماجراجویی استاد دریفت شدید یک بازی کاملاً رایگان برای شما است. ماشین های واقعی در اطراف خیابان ها و گوشه های شهر، دنیای بزرگ رانندگی باز را کشف کنید. ماشین دریفت فوق العاده سرگرم کننده شبیه ساز جدید و دیوانه بهترین شبیه ساز ماشین این است که شیرین کاری های سخت دریفت ماشین است. موتور پیشرفته فیزیک واقعی شما ماشین خود را در مسیرهای دشوار و دید متفاوت از طریق ترافیک بی پایان و محیط واقعی رانندگی می کنید.
‏در یکی از بهترین بازی‌های شبیه‌ساز دریفت ماشین، سریع برانید و به سختی رانندگی کنید و با اکتان بالا حرکت کنید. در گاراژ ماشین شخصی خود قدم بزنید و هر ماشین اسپورت واقعی را برای رانندگی در شبیه‌ساز استاد رانندگی ماشین در جهان باز انتخاب کنید!
‏ بازی با احساس واقع گرایانه ماشین فوق‌العاده خود را بگیرید و ثابت کنید که یک راننده واقعی ترافیک شهری و دریفت هستید. بهترین مسابقه اتومبیل رانی در کل شهر برای خود باشید. ماشین دریفت خود را انتخاب کنید، آن را سفارشی کنید و شروع به دریفت کنید. بهترین نمای دوربین را انتخاب کنید و نحوه مشاهده مسیر را از بیرون یا از داخل خودرو تغییر دهید. اگر بازی مسابقه اتومبیلرانی توربو را دوست دارید، این دریفت ماشین بهترین بازی انتخابی سال 2018 است. با سرعتی که سواری را سبک تر می کند به خیابان های شهر بروید! استاد دریفت واقع بینانه. شبیه ساز کارشناسی ارشد مسابقات اتومبیل رانی پر اکشن و پر شارژ برای پیروزی پیش می رود و تجربه اتومبیل رانی خود را بهبود می بخشد. شبیه‌ساز رانندگی در جهان باز با مایل‌ها جاده در شهر برای رانش و رانندگی در مسیرهای زیبای شهر. از جدیدترین بازی دریفت ماشین با ویژگی‌های فوق‌العاده و بهترین کنترل لذت ببرید.
‏بسیاری از اتومبیل‌های اسپرت و لوکس در زندگی واقعی و صدا با نمای عالی. بازی سواری همه چیز در مورد آدرنالین مسابقه است. استفاده از تقویت نیترو برای عبور از محدودیت سرعت و حرکت در اطراف شهر بزرگ. کنترل های کنترلی روان و شهودی موتور. هر چه سریعتر رانندگی کنید، امتیاز بیشتری کسب می کنید. این نوع از بازی های سوارکار نیاز به مهارت های مسابقه ای و دریفت دارند. هنگامی که به پدال گاز ضربه می زنید، ترمز می کنید و فرمان را می لغزید، باید کنترل بسیار نرمی را تجربه کنید. این بازی شبیه ساز ماشین درایو برای دوستداران مسابقه هیجان انگیزترین است. ماشین های فوق العاده زیادی در انتظار شما هستند. هرچه سریعتر و مقداری دریفت رانندگی کنید، امتیاز بیشتری کسب می کنید. بهترین ماشین اسپرت را با بهترین رنگ و طعم شگفت انگیز سرگرمی دریفت ماشین باز کنید.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده