استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
هواپیمای آتاری

هواپیمای آتاری

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۱۲/۲۳
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۳۹
حجم۱۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده سیناتیسم
‏‏به یاد خاطرات دوران کودکی.
‏دارای چند حالت کنترل هواپیما است که در منوی تنظیمات قابل انتخاب می باشد.
‏دارای چندین انتخاب برای بدست آوردن هواپیمای اضافی یا کمکی است که بتوانید به مسیر ادامه دهید تا شما بیشتر پرواز کنید و دوردست های این بازی را ببینید.

ویدئو معرفی بازی

‏یک بازی خوب همیشه بازی تخیلی که پر از هیولاهای سه بعدی باشد نیست. به نظر می رسد نمونه های ساده بهترین هستند، نمونه هایی که در روزگاراران قدیم ما را سرگرم می کردند و سادگی آن ها باعث آسایش و تفریح ما بود. آن ها به راحتی رویاهای کودکی ما را تشکیل می دانند، کلاسیک های قدیمی که هیچ گاه کهنه نشدند.
‏در بازی هواپیمای آتاری، ما به دهه ۵۰ سفر می کنیم. بازی که برای بیشتر افزاد یک خاطره فراموش نشدنیست، بازی هواپیمای جنگی آتاری که بی شک کودکان دهه ۵۰ آن را هیچ وقت فراموش نخواهند کرد... شما را به رویاهای کودکیتان به عنوان خلبانان جنگی می برد تا به عملیات های بزرگ فرستاده شوید و از کشور خود دفاع کنید.
‏ویژگی ها:
‏- هواپیمای اضافی
‏- بی پایان بودن بازی
‏- گرافیکی که دقیقا شبیه به اصل بازی برای کنسول های آتاری است.
‏- دارای دستاوردهای جالب و جدول آمار بازی
‏- امکان کنترل هواپیما با متمایل کردن گوشی یا تبلت به چپ و راست، به سبک قدیمی یا با دکمه های کنترلی
‏- ذخیره و بارگذاری خودکار بازی
‏درباره ما و بازی
‏ما (گروه سیناتیسم) بازی هواپیمای آتاری (Atari 2600 River Raid) را در اپل استور منتشر کرده ایم و هم اکنون به صورت فارسی و رایگان برای ایرانیان عزیز منتشر کرده ایم. سعی کرده ایم بازی را کاملا مشابه نسخه اصلی و با بهترین کیفیت بازسازی کنیم. برای این منظور از همه نقشه های بازی اصلی استفاده کردیم. سعی می کنیم با آپدیت های منظم و زود به زود قابلیت های بیشتری به بازی اضافه کنیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏افزایش هواپیمای کمکی
‏آمار کامل از نبرد
‏سه کنترل 

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

✈ بر فراز آسمان‌ها

به یاد قدیما

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده