خانه برنامه کاربردی
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۹۳/۱۰/۲۹
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده XTools Group

‏‏آیا میدانستید ایرانسل بسته 1 روزه یک گیگابایت دارد؟

‏یا بسته 1 ساله 100 گیگابایت؟؟!!

‏آیا با فعالسازی 3G و 4G در گوشی خود مشکل دارید؟

‏اشکالی نداره چون با خرید این برنامه میتوانید به راحتی از تمامی سرویس ها اطلاع پیدا کنید و با یک کلیک هر سرویسی و 3G و 4G را فعال کنید

‏همانطور که میدانید، بیشتر تعرفه های اینترنت ایرانسل دوبرابر شده اند یعنی بسته هایی را که شما مثلا 1000 تومان میخریدید الان تبدیل به 2000 تومان شده است.

‏پس انتخاب یک سرویس خوب با قیمت و حجم مناسب یک امر ضروری برای کسانی هست که از اینترنت 3G یا 4G یا حتی Edge ایرانسل استفاده میکنند.

‏این برنامه نسخه بدون تبلیغات + هدیه دار از برنامه کاربردی اینترنت ایرانسل است که شامل 26 سرویس اینترنت ایرانسل در قیمت ها و حجم ها و مدت های مختلف برای مشترکین اعتباری و 25 سرویس برای مشترکین دائمی میبایشد که با کلیک روی هر کدام کد USSD مربوطه اجرا شده و شما می توانید با روشن کردن اینترنت همراه از آن سرویس استفاده کنید.

‏البته باید توجه داشته باشید که

‏1) باید به میزان قیمت سرویس انتخابی شارژ داشته باشید (مشترکین اعتباری)

‏2)با زدن روی هر گزینه کد USSD اجرا شده و از شما میخواهد که عدد 1 انگلیسی را در کادر بنویسید و ارسال کنید.

‏3)گزینه برای کسانی که هنوز اینترنت ایرانسل را برای گوشی خود فعال نکرده اند هم گزینه ای قرار داده شده که به صورت خودکار و بدون نیاز به اینترنت تنظیمات اینترنت ایرانسل را فعال میکند.پس نیازی به رفتن به نمایندگی و فعال کردن این گزینه وجود ندارد.

‏----------------------------------------------------

‏دکمه به عنوان هدیه در برنامه قرار داده شده است که با زدن آن دکمه و انتخاب برنامه ایمیل یا جیمیل توسط شما ، و نوشتن *درخواست هدیه* در عنوان یا متن ایمیل یا جیمیل ، فایل کد برای ما ارسال میشود و ما بعد از بررسی ان کد برای شما یکی از برنامه های گروه را ( ویرایشگر پیام ، هک گوگل پلی ) برای شما ارسال میکنیم.

‏اگر میخواهید میتوانید در متن ایمیل برنامه که میخواهید دریافت کنید را مشخص کنید.

‏ویژگی های برنامه :

‏1)وجود 26 سرویس برای مشترکین اعتباری و 25 سرویس برای دائمی

‏2)فعالساز خودکار 3G و 4G برای هر گوشی

‏3 )اطلاع از مانده حساب اینترنت

‏4) وجود دکمه هدیه و ارسال یکی از برنامه های گروه به دلخواه شما

‏5)حجم کم

‏6 )طراحی زیبا

‏7 )قیمت کم

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟