استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Shadow of Death: Soul Knight

Shadow of Death: Soul Knight

شوالیه تاریکی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۰۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۰۱
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۷۸۱
حجم۱۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Bravestars Games
‏‏ترکیبی فوق العاده از بازی های نقش محور و بازی های مبارزه ای کلاسیک با گرافیک سایه ای بسیار زیبا، گیم پلی هیجان انگیز و کاراکتری که میتوانید آن را به انوع و اقسام زره ها و سلاح های مرگبار مجهز کرده و از او یک قهرمان شکست ناپذیر بسازید. نبردی حماسی شما نقش مکس را بازی مکنید. قهرمانی که میبایست در سفر دور و درازش بر نیروهای شیطانی چیره شود. شما در طول بازی به شمشیرها، سلاح ها، زره ها و تجهیزات جنگی دیگری دست پیدا میکنید و قوی و قوی تر خواهید شد. وقتی جنگ آغاز میشود باید با یولاهای خطرناک زیادی روبرو شوید. نبردها به قدری سخت و نفس گیر هستند که شاید اگر تمام تلاش تان را نکنید و از قابلیت های مختلف کاراکترتان استفاده نکنید نتوانید پیروز از میدان بیرون بیایید. یادتان باشد هیولاها علاوه بر ضربات فیزیکی میتوانند از جادو هم برای حمله به شما استفاده کنند. پس خوب حواستان را جمع کنید تا در هر حال بتوانید از ضربات و جادوی آنها در امان بمانید. گرافیک و طراحی بازی گرافیک این بازی همانطور که گفته شد گرافیکی سایه ای است. البته پشت زمینه ها رنگی هستند و همین امر باعث شده تمایز خوبی بین محیط اصلی بازی و پشت زمینه ها بوجود بیاید. افکت های بصری بازی نیز در نوع خود عالی هستند و شما را حیرت زده خواهند کرد. افکت هایی که میتوانید آنها را هنگام استفاده از قدرت های جادویی و نابودی شیاطین ببینید. ساز و کار ارتقا شما میتوانید کاراکترتان را از جهات مختلف ارتقا دهید؛ دقیقا مانند بازی های نقش محور. کلا دو سر شاخه اصلی برای ارتقا وجود دارد. یکی ارتقای تجهیزات و دیگری ارتقای قابلیت ها. ضمنا یادتان باشد که برخی از هیولاها بسیار قوی هستند طوری که شاید حتی با ارتقای سلاح های فعلی تان نتوانید آنها را از بین ببرید و به یک سلاح جدیدتر و کارآمدتر نیاز داشته باشید. ویژگی ها: - امکان شرکت در نبردهای پیاپی - گرافیک بسیار زیبا و کاملا واقعی بازی با رعایت تمام جزئیات در طراحی قسمت های مختلف - پویانمایی عالی بازی و حرکات کاملا طبیعی کاراکترها - کنترل آسان کاراکترتان با استفاده از دکمه های لمسی با کاربری ساده - رویارویی با نیروهای شیطانی در سه محیط مختلف - دارای دو حالت مختلف برای انجام بازی که عبارتند از حالت ماجراجویی و حالت چالشی - امکان تجهیز کاراکترتان به انواع و اقسام سلاح ها، زره ها، قدرت های جادویی و خیلی چیزهای دیگر

ویدئو معرفی بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
New in Shadow of Death:

✔️ Fixed minor bugs

Our development team is continually improving the game to deliver better mobile entertainment. Thank you for playing and we hope you continue to support future updates of Shadow of Death.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بازی‌های بزن بزن

شمشیرباز حرفه‌ای

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده