استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها خرید
چونه

چونه

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۵/۰۱
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده گروه برنامه نویسی آرشان
‏‏ما برنامه چونه رو برای این طراحی کردیم که شما به عنوان خریدار، بتونید تمام حراج ها و تخفیف های فروشگاهها رو یکجا ببینید و اگر تخفیف جدیدی هم توسط یک فروشنده اعلام شد، در لحظه متوجه بشید. اگر فروشنده هستید هم میتونید تخفیف و حراج خودتون رو تووی برنامه چونه اعلام کنید تا همه خریداران در لحظه متوجه فروشگاه شما بشند و بتونند از پیشنهادهای جذاب شما استفاده کنند. از این به بعد چونه زدن رو به برنامه چونه بسپارید و از تخفیف ها لذت ببرید.
‏ویژگی ها و امکانات چونه:
‏- ویترین آگهی ها:
‏-افرادی که قصد خرید دارند می توانند در صفحه آگهی ها کلیه اگهی هایی تخفیفی که مهلت انها به پایان نرسیده است را مشاهده کنند . با دوستانشان به اشتراک بگذارند ودر صورت مشاهده هرگونه تخلف و تناقض در مورد اگهی گزارش تخلف ثبت کنند تا رسیدگی شود.
‏- صفحه دسته بندی ها:
‏صفحه دسته بندی ها امکان مشاهده دسته بندی های مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد تا آگهی های خود را بر اساس دسته بندی دلخواهشان مشاهده کنند
‏- صفحه جستجو:
‏برای دسترسی سریع ترو راحتر به آگهی مورد نظر در صفحه جستجو امکان جستجو بر اساس نام فروشگاه برای کاربران فراهم شده است
‏-به من اطلاع بده:
‏دسته بندی مورد نظر در این بخش ثبت شده تا به محض نمایش آگهی با این دسته بندی به شما اطلاع داده شود . این امکان به مشتریان کمک میکند تا سریع تر از تخفیف های دلخواهشان با خبر شوند
‏- فروشگاهها:
‏کاربرانی که درخواست آنها برای فروشنده شدن پذیرفته شده است میتوانند به عنوان فروشنده فروشگاههای خود را ثبت کنند و در قسمت افزودن آگهی از انها استفاده کنند .
‏-افزودن آگهی ها
‏امکان ثبت آگهی نیز برای فروشندگان قرار داده شده است. تایید آگهی به فروشنده اطلاع داده شده و بعد از تایید, اگهی در بخش آگهی ها نمایش داده می شود .در قسمت اگهی ها امکان افزودن توضیحات تبلیغاتی برای فروشندگان قرار داده شده است همچنین تصویر فروشگاه هم برای کاربران نمایش داده میشود .
‏‏• تغییر ظاهر اپلیکیشن 
‏• رفع اشکال افزودن فروشگاه 
‏• رفع اشکال افزودن آگهی جدید 
‏• بهینه سازی جستجو

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده