خانه بازی اکشن
شمشیر زن کابویی HD سونی 1+نسوزکننده

شمشیر زن کابویی HD سونی 1+نسوزکننده

تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۳
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده ابر بازی
‏‏✔شمشیر زن کابویی با کیفیت اچ دی HD
‏✔با قابلیت اجرای بازی بوسیله دسته
‏✔امکان تنظیم تصویر بازی بعنوان پس زمینه گوشی
‏✔همراه با کد تقلب و نسوز کننده
‏✔همراه با راهنمای کامل
‏✔کاملا تست شده
‏برای اجرای بازی به 58 مگابایت حافظه خالی نیاز است.
‏توجه : برای افزایش کیفیت بازی یکبار وارد بخش تنظیمات شوید سپس کلید برگشت را بزنید تا تنظیمات ذخیره شوند ، سپس می توانید بازی را اجرا کنید و لذت ببرید.
‏برای استفاده از تمام امکانات بازی به بخش راهنما مراجعه فرمایید
‏ظهور ژان یک بازی اکشن کابویی بهمراه شیشیر زنی!!! در دنیای غرب وحشی میباشد که سبک متفاوت و بسیار جذاب و هیجانی دارد و برای کنسول پلی استیشن ساخته شده است.
‏در روزهای پیشگام آمریکا ، جانی کلانتر شهر بود که آرزوی آوردن نظم و قانون برای شهر را داشت اما یک گروه خرابکار نینجا به شهر می آیند و شروع به مزاحمت و خرابکاری میکنند و جانی کلانتر به مبارزه با آنها می رود ولی توسط آنها بشدت زخمی می شود.جانی کلانتر بعداز بهبودی بسراغ دوست پدرش سوزوکی که استاد هنرهای Zipang افسانه ای بود می رود تا هنرهای رزمی را از آن بیاموزد.بعداز فراگیری فنون رزمی ، جانی کلانتر به سراغ گروه نینجای خرابکار می رود تا انتقام خود را از آنها بگیرد.
‏بازی -Play Station - پلی استیشن
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟