خانه بازی رانندگی
مسابقات ماشین سواری جاده ای HD

مسابقات ماشین سواری جاده ای HD

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۹۲
تعداد نظرات۱۲
سازنده ابر بازی
نسخه۳.۲۵
حجم۴۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۶/۱۵
‏‏✔مسابقات ماشین سواری جاده ای با کیفیت اچ دیHD
‏✔با قابلیت اجرای بازی بوسیله دسته
‏✔با قابلیت اجرای بازی بصورت دونفره
‏✔امکان تنظیم تصویر بازی بعنوان پس زمینه گوشی
‏✔همراه با کد تقلب و نسوز کننده
‏✔همراه با راهنمای کامل
‏✔کاملا تست شده
‏برای اجرای بازی به28 مگابایت حافظه خالی نیاز است.
‏توجه : برای افزایش کیفیت بازی یکبار وارد بخش تنظیمات شوید سپس کلید برگشت را بزنید تا تنظیمات ذخیره شوند ، سپس می توانید بازی را اجرا کنید و لذت ببرید.
‏برای استفاده از تمام امکانات بازی به بخش راهنما مراجعه فرمایید
‏بازی 'ستاره جاده ها' یک بازی مسابقه ایی ماشین است که برای کنسول پلی استیشن ساخته شده است.در این بازی دو نوع ماشین وجود دارد ، ماشین هایی که براساس مدل های برندهای مشهور مانند میتسوبیشی، آلفا رومئو، لوتوس، و غیره ساخته شده و ماشین های برندهای خیالی که شباهت هایی به ماشین های واقعی دارند.
‏در این بازی امکان انتخاب 8 راننده مرد و زن و همچنین 34 انواع مدل های ماشین را دارید.برای مسابقه در این بازی 4 حالت درنظر گرفته شده است:
‏جایزه ایی(Roadster Trophy) : در این حالت بازیکن یک راننده انتخاب میکند و مقداری پول در اختیار دارد که با آن یک ماشین انتخاب میکند و پس از اتمام هر مرحله بر پول او افزوده می شود و می تواند ماشینهایی با امکانات بهتری تهیه کند.
‏چند نفره(Multi-Player) : در این حالت بیش از 2 بازیکن هستند که با راننده هایی که CPU انتخاب می کند مسابقه می دهند .
‏مسابقه سریع (Quick Race) : در این حالت بازیکن می تواند راننده ، ماشین ، مسیر و آب و هوا را انتخاب کند و در برابر 7 بازیکن CPU مسابقه دهد.
‏Time Trial : در این حالت مانند Quick Race بازیکن می تواند راننده ، ماشین ،مسیر و آب و هوا را انتخاب کند اما بدون رقابت با سایر بازیکن ها و در زمان خاص باید به اتمام برساند.
‏بازی -Play Station - پلی استیشن
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟