خانه بازی رانندگی
ماشین جنگی 3 HD دونفره + نسوز کننده

ماشین جنگی 3 HD دونفره + نسوز کننده

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۲.۲۲
تعداد نظرات۴۶
سازنده ابر بازی
نسخه۳.۲۵
حجم۱۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۷/۱۸
‏‏✔ ماشین جنگی 3 با کیفیت اچ دی HD
‏✔با قابلیت اجرای بازی بوسیله دسته
‏✔با قابلیت اجرای بازی بصورت دونفره
‏✔امکان تنظیم تصویر بازی بعنوان پس زمینه گوشی
‏✔همراه با کد تقلب و نسوز کننده
‏✔همراه با راهنمای کامل
‏✔کاملا تست شده
‏برای اجرای بازی به 415 مگابایت حافظه خالی نیاز است.
‏توجه : برای افزایش کیفیت بازی یکبار وارد بخش تنظیمات شوید سپس کلید برگشت را بزنید تا تنظیمات ذخیره شوند ، سپس می توانید بازی را اجرا کنید و لذت ببرید.
‏برای استفاده از تمام امکانات بازی به بخش راهنما مراجعه فرمایید
‏از شاهکارهای بازی های تولید شده تا به امروز بازی ماشین جنگجو میباشد که با انواع سلاح ها به میدان نبرد میرود.نسخه سوم این بازی با آپدیت های سلاح های مختلف همراه است. این بازی در کسول های مختلف مانند پی سی و پلی استیشن مخاطب های بیشماری را جذب خود کند. هم اکنون از بازی لذت ببرید. با ماشینی که انتخاب خواهید کرد به میدان نبرد و تخریب میروید و ماشینه های مقابل را نابود میسازید . نسخه سوم این بازی آماده گردیده است .این بازی صحنه های هیجانی زیادی را تجربه خواهید کرد. این بازی در کنسول های مختلف از جمله پی سی و پلی استیشن بسیار خوش درخشید و طرفدارهای بسیاری را جذب کرد.
‏بازی -Play Station - پلی استیشن
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟