خانه بازی رانندگی
مسابقات ماشین سواری HD سونی 1

مسابقات ماشین سواری HD سونی 1

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
تعداد دانلود۲ هزار
سازنده ابر بازی
نسخه۳.۲۵
حجم۲۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۵/۱۱
‏‏✔ مسابقات ماشین سواری با کیفیت اچ دی HD
‏✔با قابلیت اجرای بازی بوسیله دسته
‏✔امکان تنظیم تصویر بازی بعنوان پس زمینه گوشی
‏✔همراه با کد تقلب و نسوز کننده
‏✔همراه با راهنمای کامل
‏✔کاملا تست شده
‏برای اجرای بازی به 20 مگابایت حافظه خالی نیاز است.
‏توجه : برای افزایش کیفیت بازی یکبار وارد بخش تنظیمات شوید سپس کلید برگشت را بزنید تا تنظیمات ذخیره شوند ، سپس می توانید بازی را اجرا کنید و لذت ببرید.
‏برای استفاده از تمام امکانات بازی به بخش راهنما مراجعه فرمایید
‏طرفدار مسابقه همه هیجان روز نژاد است. طیف وسیعی از اتومبیل ها برای تمام توانایی ها و آهنگ های هیجان انگیز برای رقابت برای ایجاد یک چالش بزرگ. حالت رالی و آموزش مفید همچنین به سرگرم کننده اضافه شده است، به شما کمک می کند تا بیشتر از مهارت های رانندگی خود و از دست دادن چالش های دوره های سخت آن بازی لذت ببرید. اگر شما به این کار برسید، Pro Racer مهارت های رانندگی خود را تا حد ممکن افزایش می دهد.

‏این بازی مسابقه ای با بودجه ای مناسب انتخاب شش اتومبیل و سه گزینه مسیر است: دوره کوتاه، دوره طولانی، و دوره آینه. هر مسابقه را با انتخاب زاویه های دوربین سفارشی کنید و با تکمیل تابع پخش خود را به پایان برسانید. با تکمیل 'مدرسه رانندگی' در بازی، اطلاعات و تجربیات هر وسیله نقلیه را یاد بگیرید.
‏بازی -Play Station - پلی استیشن
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟