استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه پزشکی و سلامت
آناتومی جامع بدن انسان

آناتومی جامع بدن انسان

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۵/۱۲
تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۶
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده مجتبی کاظمی
‏‏حتماً حتماً حتماً ابتدا آموزش کار با برنامه را مطالعه یا فیلم آموزشی را مشاهده کنید تا بتوانید تصاویر برنامه را دانلود و مشاهده کنید.
‏مقدمه:
‏این مجموعه در آمریکا در حدود 130 دلار قابل تهیه است.
‏این محموعه شامل 20 بخش و 195 عکس است که سعی شده است با کیفیت بالا قابل استفاده باشد. همچنین قابلیت بزرگنمایی تا 10 برابر امکان پذیر است.

ویدئو معرفی برنامه

‏توجه ۱: سعی کنید در هنگام دانلود منابع از اینترنت پرسرعت استفاده نمایید در غیر اینصورت به دلیل دانلود همزمان تمام منابع بخش مورد نظر، ممکن است پیشرفت دانلود با تأخیر نمایش داده شود و گمان کنید که دانلودی صورت نمیگیرد.
‏توجه ۲: تمام بخش های برنامه کاملاً به زبان انگلیسی است، فارسی کردن این برنامه کار بسیار بی معنی و از لحاظ علمی مردود است.
‏طرز استفاده:
‏شما میتوانید به ویدیوی قرار داده شده را مشاهده نمایید (به مدت زمان حدود 2 دقیقه و حجم 2.2 مگابایت). میتوانید از این لینک نیز این ویدیو را مشاهده نمایید یا متن زیر را مطالعه نمایید.
‏برای استفاده از هر بخش، ابتدا باید فایلهای مربوط به هر بخش دانلود شود. برای دانلود باید به بخش دانلود رفته و روی هر بخشی که نیاز دارید کلیک کنید.
‏شما فقط کافی است یکبار فایلهای هر بخش را دانلود کنید.
‏نکته مهم اول: بعضی از بخش ها دارای فایلهای زیادی است (حدود 40 عدد)، که باید از اتمام دانلود همه فایلها اطمینان حاصل کنید و سپس به صفحه اصلی باز گردید در غیر اینصورت آن فایلهایی که ناقص دانلود شده اند قابل مشاهده نیستند. اگر به طور اشتباهی روی بازگشت کلیک کردید نگران نباشید و میتوانید دوباره منابع را از ابتدا دانلود کنید.
‏نکته مهم دوم: حجم همه فایلهای قابل دانلود حدود 105 مگابایت است، پس باید از داشتن فضای کافی برای دانلود اطمینان داشته باشید و یا اینکه تنها بخش های مورد نیاز را دانلود کنید.
‏با آرزوی موفقیت و کامیابی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏اضافه شدن لینک خرید از مایکت

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید