En
حجم:۱ مگابایت
نسخه: ۱.۰.۱(۱۳۹۴/۰۵/۱۲)
کتاب
۰
۰
۱۰۰
دانلود
۲ روز
ذهن شکوفا #1
ذهن شکوفا #2
ذهن شکوفا #3

   توضیحات

‏‏نرم افزار حاضر ترجمه کتابی است با عنوان Prosperity Mind اثر رندی گیج. که در آن نویسنده به شرح واقعیت ها و رمز و رموز موفقیت با داستان های واقعی می پردازد. زمانی کتاب که 'think and grow Rich' منتشر شد مردم مجذوب قدرت تفکر برای انجام کارهای بزرگ شده بودند. حال رندی گیج خیلی از قفل های های بسته را باز می کند ومی آموزد که چگونه برای شکوفایی تان برنامه ریزی کنید. در این کتاب راز گشا، رندی گیج می آموزد که چگونه بر روی ذهن ناخود آگاهتان برنامه ریزی کنید و از حالت خاموشی و غفلت به سوی شکوفایی و روشنایی متفکرانه قدم بردارید. در این کتاب، مطالب زیر را می آموزید:
‏چگونه عوامل موفقیت را کشف کنید که حتی باعث پس رفت هم می شوند؛
‏5 عبارت متداول که احتمالا هر روز استفاده می کنید،و بصورت ناخود آگاه باعث شکست می شود؛
‏چگونه 'قانون خلا' را تمرین کنید تا بهترین ها را به سمت خودتان جذب کنید؛
‏یادگیری تکنیک هایی تا هر آنچه را که می خواهید، تصور کرده و به واقعیت تبدیل کنید؛
‏و اینکه چگونه می توانید بر روی ذهن ناخودآگاهتان برنامه ریزی کنید تا ثروتمند شوید!

‏بیش از 15 سال است که رندی گیج در تغییر افکار منفی و تبدیل آنها به انگیزه و پشتکار، به مردم کمک می کند. داستان رندی که در سن نوجوانی از سلول انفرادی آزاد می شود و بعد تبدیل به یک بیلیونر خود ساخته می شود، در تمام دنیا معروف است.
‏غلبه بر ترس ،اعتیاد و شرایطهای خاصی و بی همتایی که رندی داشته است نشان می دهد که بی چون و چرا او یک کارشناس و متخصص است که آنها را تبدیل به پیروزی وموفقیت کرده است. داستان او و راهی که او پیش گرفته ، قدرت واقعی ذهن و تفکر را در مقابل عوامل بیرونی نشان می دهد.