خانه برنامه سرگرمی
چند ساله به نظر می رسی؟

چند ساله به نظر می رسی؟

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۱.۹
تعداد نظرات۲۱
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده علیرضا ناطقی
‏‏ه برنامه جالب برای تعیین سن اشخاص از روی تصویرشون... سن دوستان ، هنرپیشه ها ، خوانندگان و هر کسی رو که یه عکس ازش دارید رو می تونید با این برنامه تخمین بزنید !.... شرکت مایکروسافت در ماه های اخیر سرویس جدید خود با نام How Old Do I Look رونمایی کرده که برای تشخیص سن شما تنها کافی است تا یک تصویر واضح از خود را در برنامه آپلود کنید. اگر با دوربین جلوی گوشی خود عکس می‌گیرید حالت روتوش خودکار یا Beauty را غیرفعال کنید تا تشخیص سن با دقت بالاتری انجام شود. در آزمایش‌هایی که ما انجام دادیم، سن تشخیص داده شده با درصد خطای بسیار پایین، صحیح انجام می‌شود. جالب اینجاست که مایکروسافت API این سرویس را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است تا بتوانند از آن در اپلیکیشن‌ها، وب‌سایت یا هر سرویس دیگری که مایل هستند، بهره ببرند. از طریق این سرویس وب‌سایت‌ها می‌توانند تنها از روی آواتار، سن کاربران خود را متوجه شوند. امکان آپلود مستقیم عکس در این سرویس وجود دارد اما اگر مایل باشید می‌توانید سن افراد مختلف را نیز از تصویر آن‌ها در موتور جستجوی گوگل متوجه شوید.
‏‏اضافه شدن متن درباره ما
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟