خانه برنامه ابزارهای کاربردی
اسپیچر

اسپیچر

گفتار به نوشتار وبرعکس

تعداد دانلود۲۰۰
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۲
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده احمدرضا شهنامی
‏‏تبدیل گفتار به نوشتار فارسی و حتی تبدیل نوشتار به گفتار انگلیسی
‏نکات قابل توجه درمورد استفاده از برنامه:
‏• این برنامه با اینترنت کار می کند، پس باید هنگام استفاده از اپلیکیشن به اینترنت متصل شوید.
‏• در قسمت متن، باید متنی انگلیسی تایپ کنید و سپس روی دکه ی نوشتار به گفتار کلیک کنید تا متن تایپ شده ی شما با زبان انگلیسی خوانده شود و شما بتوانید تلفظ صحیح متن یا کلمه را متوجه شوید.
‏• با زدن دکمه ی گفتار به نوشتار، می توانید فارسی حرف بزنید تا اسپیچر به طور دقیق و کامل و صحیح ، بتواند متن شما را تایپ کند.
‏• اسپیچر این قابلیت را دارد که پس از تایپ خودکار اسپیچر، می توانید متن تولید شده را کپی کنید و در برنامه هایی مانند وورد و ... بچسبانید، تا بتوانید از متنتان استفاده کنید.
‏• اگر از این برنامه خوشتون اومده، با زدن دکمه ی حمایت از سازنده، از ما حمایت کنید.
‏• توجه : برای استفاده از امکان گفتار به نوشتار، لازم نیست میکروفون ضبط رو کلیک کنید، فقط حرف بزنید و پس از پایان حرف زدن هم، میکروفون به صورت خودکار خاموش می شود و متن شما تایپ خواهد شد. ممنون
‏‏رفع برخی مشکلات جزئی و بهینه سازی اسپیچر
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟