خانه برنامه کاربردی
ماشین حساب مهندسی آهو کالک

ماشین حساب مهندسی آهو کالک

۴,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۱۰۰
امتیاز۳.۳۳
تعداد نظرات۶
سازنده محمد خالقی
نسخه۲.۰
حجم۱۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۴/۱۰/۳۰
‏‏پیشرفته ترین ماشین حساب مهندسی موجود برای اندروید
‏فقط کافیست ویدئو کار با نرم افزار را مشاهده کنید تا به جمع کابران ما بپیوندید
‏لینک ویدئو های معرفی و آموزش نرم افزار در آپارات
‏http://www.aparat.com/ahoosoft

‏- اولین گزینه در خوب بودن یک ماشین حساب ، میزان دقت در محاسبات است که برخلاف اکثر ماشین حسابهای موجود برای اندروید که دارای دقت محدود تا 10 رقم اعشار می باشند آهو کالک دارای محدودیت در محاسبات نمی باشد و شما تا هر رقم اعشار که مایل هستید میتوانید برای آن تعریف و از محاسبه با دقت بالا لذت ببرید.
‏-قابلیت محاسبه با متغیرهای واقعی. در ماشین حسابهای موجود برای اندروید شما قادر به تعریف متغیر بدون مقدار پیش فرض برای ماشین حساب نمی باشید در حقیقت شما فقط قادر به تعریف ثوابت با نام دلخواه هستید.اما اهو سافت مفتخر است اعلام کند که در آهو کالک شما قادر به تعریف ثوابت و متغیر واقعی با نام دلخواه می باشید.برای مثال x*x=x^2
‏- قابلیت نوشتن توضیحات و اضافه کردن عکس به هر متغیر. در اهو کالک شما می توانید برای هر متغیری که تعریف میکنید توضیحات مربوط به آن را درون ان نوشته و حتی برای شرح بیشتر عکسی به آن اضافه کنید.
‏-قابلیت ذخیره و گرفتن پشتیبان از نرم افزار. در آهو کالک شما می توانید از متغیر ها و تاریخچه محاسبات نسخه پشتیبان تهیه کنید. همچنین شما میتوانید این نسخه های پشتیبان را با دوستان خود به اشتراک گذاشته تا آنها نیز از معادلات و محاسبات شما استفاده کنند.
‏-قابلیت نمایش محاسبات نوشته شده به صورت فرمولی. در آهو کالک محاسبات شما به صورت فرمولی جهت خوانایی بیشتر و بهتر نمایش داده می شوند. شما می توانید پیچیده ترین محاسبات خود را به راحتی در اهو کالک محاسبه کنید.
‏-جدول ثوابت عددی. در آهو کالک جدولی شامل بسیاری از ثوابت پر کاربرد در محاسبات گردآوری شده تا شما با راحتی بیشتری از آن استفاده کنید.
‏- programmer calculator.در آهو کالک ماشین حسابی جهت محاسبات برنامه نویسان با پایه های عددی مختلف (binery, octal, decimal, hxadecimal) در اندازه های مختلف (Qword, Dword ,word ,byte) تعبیه شده تا برنامه نویسان و سایر کاربران با آسانی از امکانات آن استفاده و لذت ببرند.
‏- قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی. در آهو کالک شما قادر به محاسبه Sin Cos Tan Asin Acos Atan Sinh Cosh Tanh Asinh Acosh Atanh می باشید.که علاوه بر محاسبه اعداد real شما در حالت اعداد مختلط نیز میتوانید از آن استفاده کنید.
‏- قابلیت محاسبه در مدهای درجه رادیان و گرادیان.
‏- قابلیت انجام محاسبات ماتریسی. در آهو کالک شما می توانید محاسبات خود را در فرم ماتریسی به راحتی انجام دهید. شما در این فرم می توانید اعمال 'جمع ، تفریق و ضرب ماتریسی _ ضرب و تقسیم نقطه ای _جمع ، تفریق ، ضرب و تقسیم عدد در ماتریس_ دترمینان ، معکوس ، ترنسپوس ماتریس' را انجام داده و همچنین ماتریس خود را به عنوان متغیر تعریف کنید و یا آن را Resize نموده و به اندازه دلخواه جدید درآورید و یا به یک عنصر دلخواه ماتریس دسرسی پیدا کنید.
‏- قابلیت انجام محاسبات در فرم اعداد مختلط.در آهو کالک شما قادر به انجام محاسبات در فرم اعداد مختلط می باشید و می توانید خوروجی محاسبات را در فرم اعداد مختلط و یا قطبی مشاهده کنید.در آهو کالک شما میتوانید از توابع مثلثاتی نیز در فرم اعداد مختلط استفاده کنید.
‏- قابلیت رسم نمودار.در اهو کالک شما به راحتی می توانید نمودار دو بعدی معادلات خود را رسم و ذخیره کنید.
‏- قابلیت تعریف اعداد تصادفی.در اهو کالک شما قادر به تعیین محدوده مینیمم و ماکزیمم برای اعداد تصدفی می باشید.
‏- قابلیت انجام محاسبات درصد.
‏- قابلیت شخصی سازی کلید های مورد علاقه.در آهو کالک شما می توانید کلیدهای پر استفاده و کاربردی خود را در صفحه استاندارد شخصی سازی کنید.

‏در نهایت ضمن تقدیر و تشکر از شما به خاطر انتخاب این محصول اهو سافت خواستار انتقال پیشنهادات و انتقادات شما در مورد محصول چه از طریق خود محصول و چه از طریق email می باشد.

‏ahoosoft.com
‏‏رفع برخی مشکلات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۴,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟