استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
پاسور بازی بی دل

پاسور بازی بی دل

نصب در حال دریافت
نسخه۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۰۴
تعداد دانلود۳۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷۳
حجم۱۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده گروه سیاه و سفید
‏‏بازی مهیج و معروف بی دل که از دسته بازی های 'پاسور' می باشد.
‏معرفی بازی:
‏این بازی یکی از چندین بازی مختلفی هست که با کارت های بازی میشه انجام داد.تو ایران این بازی رو به اسم بیدل میشناسن.معمولا هم کمتر از بقیه بازی ها انجام میشه.امتیاز کارتها تو این بازی هم مثل بقیه بازیهاست.یعنی کارت بیبی پیک 13 امتیاز و هرکدوم از دل ها هم یک امتیاز دارن. این بازی بعد از انجام ده دست یا بعد از اینکه یکی از بازیکن ها به امتیاز بیشتر از 100 رسید تموم میشه. برنده این بازی کسیه که امتیازش از بقیه کمتر باشه.
‏استفاده از کارت های دل:
‏برای استفاده از کارت های دل باید اول صبر کنید تا اصطلاحا دل شکسته بشه بذارید با مثال توضیح بدم که راحت تر متوجه بشید.فرض کنید یکی از بازیکن ها دست رو با گشنیز شروع کرده. اگه کارت گشنیز داشته باشید باید از اون استفاده کنید ولی اگه تو کارتهاتون گشنیز ندارید یا باید از خشت و یا از پیک استفاده کنید یا اگه بخواید یکی از کارت های دل. به استفاده از کارت دل تو زمانی که کارتی که لازم هست رو ندارید میگن دل شکوندن. تا قبل از شکسته شدن دل کسی حق استفاده از دلهارو نداره
‏بامپ یا Shot the Moon:
‏با انجام این کار تو هردست امتیاز شما صفر میشه و به امتیاز هر کدوم از حریفاتون 26 امتیاز اضافه میشه یعنی تقریبا میشه گفت خوش به حالتون میشه.برای انجامش باید تمام کارت های دل و کارت بیبی پیک رو از بقیه بگیرید. دقت کنید که تو هردستی این کار رو امتحان نکنید چون اگه نتونید یکی از 14کارت لازم رو بگیرید اونوقت حسابی از بقیه عقب میفتید.قبل از انجامش ببینید کارت های سر یعنی شاه ها بیبی ها سربازها و تکها دست شما هست یا نه.البته معلومه که هیچوقت اینا همزمان دست یک نفر نیستن پس باید ترکیبی از این کارتها رو داشته باشید تا بتونید با استفاده از اونها حریفارو بیچاره کنید!!
‏مهم:
‏امکان بازی دونفره یا آنلاین به هیچ عنوان وجود ندارد و حریف در بازی هوش مصنوعی می‌باشد.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده