استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
بازی برادرها: افسانه دو پسر

بازی برادرها: افسانه دو پسر

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۹/۱۲
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۹۹
حجم۷۳۵ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده 505 Games Srl
جوزف فارس جز افرادی است که با بودجه بسیار کم میتواند سرنوشت یک بازی را عوض کند، جدیدترین اثر او It Take Two توانسته موفقیت بسیار زیادی بدست آورد و اگر شما اهل بازی های اندرویدی باشید امروز با تجربه Brothers: A Tale of Two Sons به دنیای جدیدی سفر میکنید که در کمتر عنوانی شاهد آن بوده ایم، با اینکه پیش از این در مایکت عناوین دیگری همچون بازی The Walking Dead: A New Frontier عرضه شده اند و از کیفیت قابل قبولی هم برخوردار بوده اند، اما روایت برادری چیز دیگری است که به سراغ آن رفته ایم.

داستان، عشق میان برادران از همه چیز پر رنگ تر است

این بازی داستان دو برادر را روایت میکند که به دنبال راه حلی برای درمان بیماری پدر مسن شان هستند، چیزی به اواخر زندگی پدر نمانده و این دو تصمیم میگیرند که با عشق سفری پر ماجرا را شروع کنند و به دنبال این داروی شفا بخش بروند، دارویی که تا کنون کسی آن را ندیده است و شما باید قبل از اینکه دیر شود آن را پیدا کنید و به دست پدر برسانید، با اینکه داستان سعی میکند یک روایت منحصر به فرد و عاشقانه را جلوی چشمان مخاطب بیاورد اما غافلگیری هایی هم در بطن بازی در نظر گرفته شده که بازیکن را میخکوب میکند و شاید اگر این عنوان را تجربه کنید دیگر از سایر عناوین اندرویدی داستان محور خاطره زیادی در ذهن خود نداشته باشید.

بازی تحسین شده از نگاه منتقدین

داستان بازی که توسط جوزف فارس نوشته شده جوایز زیادی را از آن خود کرده و نمرات بالایی را از وبسایت های یوروگیمر و سایر سایت های منتقد گیم دریافت کرده است و منتقدین این بازی را به یک چند ضلعی کوچک پر از احساسات تشبیه کرده اند که میتواند هرکسی را به گریه بیندازد.
 اکثر ما از کودکی پژواک هایی از افسانه ها و قصه های مختلف در گوشمان خوانده شده و همیشه جملاتی را شنیده ایم که عده ای در حال نجات گروهی دیگر از مرگ بوده اند، این بازی مضامین مرگ و پذیرش آن را در یک سطح باورنکردنی به نمایش میگذارد و خیلی از باورها و اعتقادات شخصی ما را به چالش میکشد، بازی به ما می گویید که در دنیایی زندگی میکنیم که غیرقابل کنترل است و در طول مسیر با موانع زیادی روبرو میشویم که ممکن است همه چیز را به لرزه در بیاورد، در واقع این عنوان یک کتاب داستان مصور از اتفاقات افسانه ای است که حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

گیمپلی، همه به یک سو حرکت میکنند

نقطه آغازین ماجراجویی های شما در یک دهکده کوچک است که طبق گفته سازندگان از یکی از روستاهای شمال اروپا الهام گرفته شده است و واقعیت دارد، شما از میان شهرها و مردم مختلف عبور می کنید و به سمت رودخانه های جاری شده در دل کوه ها میروید و داستان را در میانه دریاچه های یخ زده ادامه میدهید، در این میان پازل های زیادی هم وجود دارد که باید پله به پله آن ها را حل کنید و از محیط اطراف خود لذت ببرید، هر منطقه از بازی به شکل کاملا نوینی آزاد میشود و وقتی وارد یک قسمت جدید میشوید همه چیز برای تان اعجاب انگیز و دور از انتظار است، به طوری که اصلا انتظار همچین منظره ای را از بازی در سکانس بعدی نداشته اید.

نوآوری در کنترل کاراکترها

شما باید هر دو شخصیت را کنترل کنید و در طول بازی پازل هایی که پیش روی شما قرار میگیرد را حل کنید، مکانیک های گیمپلی بر پایه پازل های چند نفره طراحی شده اند که برای اولین بار در یک عنوان اندرویدی شاهد این مسئله هستیم، تمامی مشکلات و معماها طوری طراحی شده اند که یک ثانیه چشم از بازی برندارید و خبری از کارهای تکراری در بازی نیست، همه چیز در این بازی عجیب و غریب است و جای شگفتی دارد که سازندگان توانسته اند با ریسک پذیری بالا و بودجه محدودی که داشته اند، اثر قابل قبولی را روانه بازار کنند.
شما با حل کردن معماها داستان را پیش می برید و ماموریت های جانبی هم برایتان در نظرگرفته شده که به راحتی میتوانید از آن ها صرف نظر کنید، اما اگر این کار را انجام دادید، به شما اخطار داده میشود که بخش هایی از ظرافت و جزییات داستان را از دست میدهید که به تجربه شما آسیبی وارد نمیکند اما اگر میخواهید یک تجربه کاملا تازه و کامل داشته باشید، سعی کنید که همه چیز را تا انتها طی کنید و به ماموریت های فرعی هم رحم نکنید، بازی شما را زیر پوسته ای از داستان پردازی و گیم پلی بی نقص غرق میکند و نمی گذارد که متوجه گذر زمان در دنیای واقعی شوید.

گرافیک و صداگذاری، زیبایی محض

اگر به طور مرتب بازی کنید شما به سه ساعت محتوای درجه یک دسترسی دارید، گذر از میان تپه ها و کوه های باستانی شروع میشود و دنیایی پر از رنگ های مختلف پیش رویتان می گذارد که هر گوشه اش جزئیات خودش را دارد و منحصر به فرد طراحی شده، اما برخلاف دنیای بزرگ بازی، شخصیت ها آنقدر جزئیات ندارند و وقتی دوربین به آنها نزدیک میشود متوجه نقص هایی که در طراحی شان صورت گرفته می شوید، این عنوان جلوه های بصری حیرت انگیزی دارد و در کنار این ویژگی های مثبت اگر صداگذاری را اضافه کنیم، باید بگوییم که برای تجربه کردن این عنوان عجله کنید، با اینکه این عنوان جذابیت بسیار زیادی دارد و توانسته نظر همه منتقدان را جلب کند اما اگر علاقمند به تجربه بازی های خاص هستید بازی اندروید Old Man's Journey چنین دنیای رنگارنگی را برای خود خلق کرده و به این عنوان از نظر طراحی شباهت های بسیار زیادی دارد.

جنبه های مثبت

بخش بزرگی از جذابیت های بازی به مهارت بالای آن در داستان نویسی غیرکلامی نهفته شده و هر شخصیت با زبان بی زبانی پر است از کلماتی که مفهوم دارند و هیچ زیرنویسی برای آن ها در نظر گرفته نشده، و فقط یک انسان با زبان قلبش می تواند بفهمد که چه خیالی در پس ذهن شخصیت های بازی میگذرد، به مرور زمان با تعامل بیشتر با محیط و کسب اطلاعات بیشتر درباره بازی شما هم سو با قصه پیش میروید و از طرفی هم پیچیدگی های گیم پلی را به خوبی فرا میگیرید، تمام این ها جنبه های مثبت این بازی هستند که بر هیچکس پوشیده نخواهند بود.

جنبه های منفی

این بازی داستانی جذاب، دردناک و منحصر به فرد را روایت میکند که کلیشه های رنگارنگی از دنیای جذاب آن را احاطه کرده است، با اینکه این عنوان در سال 2013 منتشر شده اما تجربه آن خالی از لطف نیست، چرا که این بازی نه تنها هیچ ویژگی منفی ای ندارد، بلکه هنوز هم گیمپلی آن سرگرم کننده و داستانی که روایت می کند تازه و دست نخورده است.
Critically acclaimed, story-driven adventure game from award-winning Swedish film director, Josef Fares and originally developed by Starbreeze Studios. 10/10 - Joystiq “It’s rare for a game to forge a connection so strong.” 9/10 - Polygon “Moved me to tears.” 9/10 - Eurogamer “A triumph.” Winner of more than 50 awards including Game of Year, BAFTA, DICE and more. A man, clinging to life. His two sons, desperate to cure their ailing father, are left with but one option. They must set out upon a journey to find and bring back the 'Water of Life' as they come to rely on one another to survive. One must be strong where the other is weak, brave where the other is fearful, they must be... Brothers. • Guide two brothers, Naia and Naiee, on an epic fairy tale journey using specially designed, dual virtual joysticks • Control both brothers simultaneously as you experience co-operative play in single player mode • Solve puzzles, explore the stunning locations and fight boss battles, using unique qualities of big and little brother each varying in strength, size and speed • Experience an emotional story told without words…narrative above the ordinar

نظرات و امتیاز ها

۳۹۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پوریا
دیروز

برای من بازی سیاه سفیده

۰ ۱۲
امیرمتین علیزاده
٢٦ دی ١٤٠١

آیا کسی میدونه اون مرحله گوسفندان رو چجوری رد کنم

۵ ۲
Moaz TTT
٢٤ دی ١٤٠١

برید از سایت فارسرویید دانلود کنید

۶ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی های کنسولی روی گوشی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده