خانه برنامه آموزشی
آموزش زبان انگلیسی با گوش دادن موسیقی - چکامه

آموزش زبان انگلیسی با گوش دادن موسیقی - چکامه

تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۶۰
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده بارثاوا
‏‏زبان انگلیسی را همچون بلبل صحبت کنید .
‏کد هدیه: به 50 نفر اولی که از ابتدای تیر تا پایان شهریور 98 بسته کامل موسیقی این نرم افزار را خریداری کنند بسته مکالمه به طور هدیه داده می شود. بعد از خرید به آیدی تلگرام در بخش پشتیبانی پیام بدهید تا در صورت صحت خرید کد فعالسازی رایگان مکالمه به شما داده شود.
‏یادگیری زبان انگلیسی یکی از ضروری ترین نیازهای دنیای امروز می باشد که شخص نیاز دارد تا با کمترین هزینه و زمان و بهینه ترین روش این کار را انجام دهد.
‏تجربه و علم ثابت کرده موسیقی می تواند یکی از بهترین روش های آموزشی در دنیا باشد که چکامه با استفاده از همین روش شما را با ترانه هایی از خوانندگان محبوبتان با لهجه های انگلیسی و آمریکایی در سطوح مختلف مواجه خواهد کرد تا به طرز شگفت انگیزی قدرت شنیداری خود را بالا ببرید و با استفاده از آن بتوانید هر آهنگ و فیلم انگلیسی را متوجه بشوید و با دنیایی از لغات جدید و کاربردی آشنا شوید و آن ها را در حافظه بلند مدت خود نگه داری کنید و در بخش آزمون آن مهارت خود را محک بزنید.
‏شما می توانید در این نرم افزار کاملا کاربردی همزمان با شنیدن موسیقی از متن اصلی و ترجمه آن به طور لحظه به لحظه بهره مند شوید تا همزمان هم قدرت شنیداری خود را تقویت کنید و تلفظ لغات و املای آن ها و هم ساختار جملات و کلمات ترکیبی را با لذت بخش ترین روش و مجموعه ای از بهترین موسیقی های جهان فرابگیرید
‏‏اضافه شدن بسته مکالمه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟