استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها خرید
انیمارت : خرید و فروش حیوانات

انیمارت : خرید و فروش حیوانات

نیازمندی حیوانات

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۳
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۴۸
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده انیمارت
‏‏خرید وفروش حیوانات به آسانی در انیمارت میتوانید آگهی مربوط به حیوان خانگی و یا حیوانات مربوط به مزرعه و... را در انیمارت منتشر و در دسترس عموم قرار دهید.
‏نیازمندی های شما در انیمارت در دسته بندی های مختلف
‏خریدار و فروشنده درانیمارت از طریق تماس تلفنی و یا چت با یکدیگر برقرار می کنند و در صورت توافق و عدم وجود مشکل، معامله آنها انجام می شود.
‏اپلیکیشن انیمارت اپلیکیشن تخصصی خرید و فروش حیوانات در ایران یک اپلیکیشن خرید و فروش حرفه ای برای راحت تر شدن خدمات خرید و فروش حیوانات و دسترسی به انواع نیاز ها در این زمینه همچنین شاید خواسته باشید یک سگ یا هر نوع حیوان خانگی که دارید را سرپرستی آن را به یک شخص معتبر و مطمئن در کوتاه ترین زمان ممکن بسپارید بنابر هر دلیل مسافرت/عدم داشتن مکان و... با استفاده از انیمارت این قابلیت نیز اضافه شده است تا شما بتوانید سرپرستی و نگه داری از حیوانات خودرا به اشخاص دیگری بسپارید و یا درصورتی که دارای شرایط مناسب هستید حیواناتی را برای سرپرستی و نگه داری انتخاب و قبول کنید.
‏همچنین میتوانید خدمات مربوطه خودرا در زمینه حیوانات معرفی کنید شامل پت شاپ های که محصولات خوراک حیوانات و یا قفس نگه داری و انواع وسایل مورد نیاز را ارائه میدهند به راحتی میتوانند اجناس خودرا در انیمارت آگهی کنند.
‏همچنین دامپزشکان نیز میتوانند در دسته بندی مرتبط با شغل خود آگهی خود به عنوان تبلیغ بیزنس خودرا را رایگان در انیمارت درج کنند تا عزیزانی که نیازمند مراجعه به دامپزشک برای مشکلات حیوانات خود هستند با آنها در ارتباط باشند.
‏ویژگی های انیمارت:
‏انتشار آسان آگهیدسته بندی های متنوعامکان مشاهده آگهی های سراسر ایرانپشتیبانی ۲۴ ساعتهامکان به روزرسانی آگهیدرج نامحدود آگهی
‏توضیحات کامل
‏جزئیات دقیق و کامل
‏انتخاب آگهی های مورد علاقهدنبال کردن آگهی دهنده ها
‏صفحه پروفایل حرفه ای
‏جستجو پیشرفته
‏دسته بندی و زیر دسته حرفه ای با اپدیت
‏و...
‏‏-رفع مشکلات نسخه قبل
‏-اضافه شدن چند زبانه
‏-بهبود سرعت برنامه

نظرات و امتیاز ها

۴۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
kiacoder
٢ اردیبهشت ١٤٠٢

بد بود هیچی نمیاورد من که بهتون میگم نسب نکنید.

۲ ۰
محمد طاها دلاور
١٣ فروردین ١٤٠٢

خیلی ‌وقت بود که ‌منتظرم نمی‌یاد

۴ ۰
مهراد
١٩ دی ١٤٠١

نمیاره چرا؟ آخرین نسخه هم از مایکت دان کردم اما نیومد

۵ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط