استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شخصی سازی
Anokha Launcher

Anokha Launcher

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۰۷
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده AnokhaSoftware Private Limited
‏‏Anokha Launcher یک لانچر سبک و سریع است که به شما امکان می دهد تمام جنبه های گوشی خود را شخصی سازی کنید. با کشیدن و رها کردن ساده می‌توانید تمام مخاطبین و برنامه‌های مهم خود را مستقیماً به صفحه اصلی خود اضافه کنید. همچنین می‌توانید با تنظیم پین دسترسی برای برنامه، مخاطب یا پوشه خاص، از برنامه‌ها، مخاطبین و پوشه‌ها محافظت کنید. برای باز کردن یک برنامه یا مخاطب محافظت شده به پین ​​نیاز است. همچنین می‌توانید با داشتن هر تعداد ویجت که می‌خواهید گوشی را شخصی‌سازی کنید و با لمس ساده آن‌ها را در صورت تقاضا باز کنید. به عنوان مثال، می توانید ویجت تقویم را فعال کنید و برنامه تقویم را در صفحه اصلی خود داشته باشید. هر زمان که تقویم را لمس کنید - ویجت ظاهر می شود و تقویم کامل را به شما نشان می دهد که می توانید در آن پیمایش کنید.
‏در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Anokha Launcher آمده است
‏طرح صفحه اصلی و سبک نماد خود را سفارشی کنید
‏می توانید استفاده کنید شامل برنامه تنظیمات Anokha برای شخصی سازی تمام جنبه های تلفن شما. می توانید با انتخاب تعداد نمادهای مورد نظر در یک ردیف، طرح شبکه صفحه را تنظیم کنید. همچنین می توانید سبک آیکون را برای صفحه های مختلف گوشی خود تنظیم کنید.
‏از برنامه‌ها، مخاطبین و پوشه‌های مهم خود محافظت کنید
‏می‌توانید پین دسترسی برنامه‌ها، مخاطبین، پوشه‌ها و گروه‌ها را از داخل پرتاب کننده پس از تنظیم پین - کاربران باید پین را تایپ کنند تا بتوانند برنامه، پوشه یا اطلاعات تماس را باز کنند. این ویژگی به شما کمک می کند تا از اطلاعات کلیدی گوشی خود محافظت کنید.
‏صفحه اصلی خود را شخصی کنید
‏یک پیمایش افقی به سمت چپ، همه میانبرهای تماس شما را مانند نمادهای برنامه فهرست می کند. می توانید مخاطبین مهم را مستقیماً به صفحه اصلی خود بکشید و با جدیدترین اطلاعات مربوط به آنها آشنا شوید. می‌توانید مستقیماً به‌عنوان نشان‌های اعلان تماس، از تماس‌های از دست رفته یا پیامک‌های خوانده نشده از این مخاطبین مطلع شوید. شما حتی در مورد پیام های خوانده نشده از برنامه های پیام رسانی محبوب که توسط این مخاطبین برای شما ارسال می شود، مطلع خواهید شد. این به شما کمک می کند بهره وری بیشتری داشته باشید و هیچ اطلاعات مهمی را از دست ندهید.
‏مخاطبین خود را سازماندهی کنید
‏یک اسکرول افقی ساده به سمت چپ شما را به یک صفحه نمایش مخاطبین اختصاصی در اینجا می توانید مخاطبین خود را با کشیدن و رها کردن به موارد دلخواه خود اضافه کنید. راه‌انداز مخاطبین شما را با برنامه پیش‌فرض مخاطبین همگام‌سازی می‌کند، بنابراین مجموعه اطلاعات تماس یکسانی را در راه‌انداز و برنامه پیش‌فرض مخاطبین مشاهده می‌کنید. در صفحه مخاطبین خود، تمام پیامک های خوانده نشده و تماس های از دست رفته خود را در یک چرخش تب دار مشاهده خواهید کرد.
‏سازماندهی و مدیریت اسناد در تلفن شما
‏یکی از رایج ترین مشکلات یک کاربر تلفن این است که فایل ها و اسناد رسانه ای در گوشی شما دانلود می شوند. تلفن مستقیماً توسط بسیاری از برنامه های پیام رسانی و پیگیری میزان مصرف فضای ذخیره سازی کار دشواری است. Anokha Launcher این مشکل را حل می کند و شما را در مورد تمام تصاویر، ویدیوها، موسیقی و اسناد اخیری که به عنوان نشان اعلان در برنامه یکپارچه 'My Stuff' به تلفن شما اضافه شده است، حل می کند. می‌توانید این اسناد را حذف یا تغییر نام دهید، آنها را به پوشه‌ها منتقل کنید یا مستقیماً از برنامه به اشتراک بگذارید. این کار باعث کاهش شلوغی گوشی شما می شود. همچنین می توانید والپیپرهای این تصاویر را از خود برنامه «My Stuff» تنظیم کنید.
‏سابقه جستجوی برنامه
‏یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این لانچر این است که جستجوهای برنامه شما را به خاطر می‌سپارد و آن اطلاعات را به‌سرعت به شما نشان می‌دهد. همانطور که به نوار جستجوی صفحه اصلی می روید. شما می توانید به سادگی با انتخاب نام برنامه از تاریخچه جستجو به برنامه بروید. این به شما امکان می‌دهد برنامه را سریع‌تر راه‌اندازی کنید.
‏اندازه برنامه کوچک و سریع
‏راه‌انداز Anokha برای سرعت بهینه‌سازی شده است. در کمتر از 4M، منابع بسیار کمتری مصرف می کند و شما متوجه عملکرد بهبود یافته برنامه و جستجوهای مخاطبین خود خواهید شد.
‏‏برای سفارشی سازی بسته آیکون پشتیبانی اضافه کنید. ویژگی هایی برای پنهان کردن نوار اعلان در صفحه اصلی اضافه شده است. ویژگی 'پوشه های پنهان' محافظت شده با پین اضافه شد. پشتیبانی برای پنهان کردن ویجت جستجوی صفحه اصلی اضافه شد. پشتیبانی برای تنظیم اندازه آیکون برای صفحات مختلف اضافه شده است. سبک‌های آیکون‌های قابل تنظیم - امکان انتخاب نحوه نمایش آیکون‌ها بر روی صفحه. حفاظت از پین برای برنامه‌ها، مخاطبین، پوشه‌ها و گروه‌ها برای حفظ حریم خصوصی فعال است. اضافه کردن پشتیبانی از برنامه های دوگانه/موازی. رفع مشکلات ویرایش تماس. بهبود پشتیبانی از اندروید 11.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط