خانه برنامه کاربردی

AVL Pro Antivirus & Security

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۷۴
تعداد نظرات۱۹
سازنده AVL Team
نسخه۲.۲.۲
حجم۱۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۳/۰۹
‏‏چشم انداز ما چیست؟

‏امنیت موبایل در مدت زمان بسیار طولانی در لیست داغ قرار دارد و انواع مختلفی از ابزارهای امنیتی تلفن همراه وجود دارد. در 2 سال گذشته، تیم AVL تنها دو کار انجام داد؛ یکی از آن ها توسعه موتور اصلی محلی ضد ویروس برای تلفن همراه است و دیگری با انواع مختلف برنامه های امنیتی و امنیتی نامناسب و غیر حرفه ای همراه است.

‏سپس، AVL Pro می آید، که در آن ما تلاش می کنیم روی امنیت برنامه و امنیت سیستم تمرکز کنیم. AVL Pro مایل است به شما سطح جدیدی از تجربه امنیتی تلفن همراه ارائه دهد.

‏AVL Pro چیست؟

‏AVL Pro بدین معناست که از شما محافظت می کند و امنیت تلفن همراه شما را ارتقا می دهد. آخرین، اما نه کم، آن را به شما یک طرفدار از امنیت تلفن همراه خود را.

‏AVL Pro بر خلاف سایر ابزارهای امنیتی تلفن همراه، یک چارچوب امنیتی شدید مسلحانه بر اساس موتور AVL است. این کار مانند یک رادار با میکروسکوپ انجام می شود که به شما اطلاعاتی از جزئیات امنیتی می دهد و تلاش می کند تا به شما کمک کند تا متخصص خودتان شوید. شما می توانید از آن برای شناسایی تهدیدات امنیتی در میان برنامه های ظاهر خوب خود استفاده کنید و همچنین می توانید به عنوان یک تحلیلگر موبایل مخرب برای بدبختی دست پیدا کنید.

‏چه AVL Pro به شما می دهد؟

‏شناسایی APP

‏شناسایی برنامه ها و تهدیدات را به سطوح مختلف، از جمله 'مضر' و 'خطرناک' طبقه بندی کنید. بدخیم به این معنی است که برنامه های تروجان، برنامه های سرکش و Risky به معنای هک ابزار، SDK مشکوک ad-ware و غیره است.

‏APP Analyzer

‏تجزیه و تحلیل بینش یک برنامه، که کشف APK بسته، تجزیه باینری DEX، و تجزیه و تحلیل داده های Opcode. سپس اطلاعات جامع از هر برنامه را ارائه می دهید، مانند صدور گواهینامه، نصب اطلاعات، فایل های بسته، فعالیت، URL های ممکن استفاده شده، شماره های اس ام اس ممکن استفاده شده و غیره.

‏سیستم پلاگین

‏معماری پلاگین هسته AVL Pro را ایجاد می کند، بدین معنی که شما می توانید AVL Pro خود را برای برآورده ساختن نیازهای امنیتی شخصی خود بسازید. و این برای ایده های امنیتی شما مناسب است و به ما ایمیل می دهد.

‏چه تیم AVL می تواند برای شما انجام دهد؟

‏ما برای هر گونه اشکالات و ناراحتی عذرخواهی می کنیم. ما با سرعت نور با اشکالات خود مبارزه می کنیم، ما 5 ستاره خود را گرامی می داریم و 1 ستاره را به عنوان قدرت حرکتی می بریم.

‏ممکن است نیروی شما با شما و امنیت تلفن همراه زنده بماند و موفق شود!

‏وب سایت: www.avlsec.com
‏ایمیل:avlpro@antiy.com

تغییرات در نسخه جدید

1、upgrade Engine, fit GDPR policy;
2、bug fixed

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟